komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 26 lutego 2021

Miroslawa, Aleksandra

Na Czarnej Górze i w Zieleńcu nad bezpieczeństwem miłośników sportów zimowych czuwały policyjne patrole narciarskie

wtorek, 16.2.2021 08:00 , komentarze: 4 , odsłony: 914
kategorie artykułu:

Policjanci powiatu kłodzkiego rozpoczęli służbę na zorganizowanych terenach narciarskich. Funkcjonariusze przede wszystkim pilnują porządku na stokach narciarskich i w ich pobliżu, reagują na niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania.

- Narciarskie patrole można spotkać na stokach Czarnej Góry i Zieleńca. To już kolejny sezon ich działalności. Podstawowym zadaniem funkcjonariuszy na stokach narciarskich jest działanie prewencyjne, mające wpływ na bezpieczeństwo na zorganizowanych terenach narciarskich. Służbę w patrolach narciarskich pełnią policjanci posiadający doświadczenie narciarskie, a do ich zadań należy przede wszystkim czuwanie nad bezpieczeństwem turystów oraz porządkiem publicznym - informuje oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska.

Policjanci patrolują nie tylko nartostrady, ale także ich okolice, drogi dojazdowe i parkingi. Wykonując swoje zadania na terenach narciarskich  współpracują z GOPR.

Na terenie ośrodków narciarskich służbę pełnią także patrole piesze, które m.in. poprzez kontrole parkingów zapobiegają włamaniom i kradzieżom pojazdów oraz zwracają uwagę na pozostawiony bez opieki sprzęt narciarski. Funkcjonariusze podczas służb zwracają uwagę na przestrzeganie obowiązujących obostrzeń przez osoby przebywające na terenie Czarnej Góry i Zieleńca.

 

 

Wasze komentarze

Jakieś jaja!. Przejeż dżałam
wtorek, 16.02.2021 20:04 autor:
Pisia milicja wszędzie te ryje wciśnie. Służą jak psy swoim...
wtorek, 16.02.2021 09:16 autor: Bogobojowy
Chłopaki wkońcu pojeżdżą sobie
wtorek, 16.02.2021 08:55 autor: Mkk
wczoraj, 16 godz temu
1
wczoraj, 22 godz temu
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele