Międzyleskie spotkanie noworoczne. Burmistrz podziękował wszystkim środowiskom za bardzo dobrą współpracę [FOTO]

sobota, 3.2.2024 14:09 663 0

W piątek, 2 lutego, w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Międzylesiu, odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne. Gospodarz spotkania, burmistrz Tomasz Korczak, podziękował wszystkim za bardzo dobrą współpracę.

Na spotkanie przybyli parlamentarzyści z Moniką Wielichowską, wicemarszałek Sejmu na czele, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych i instytucji współpracujących z Urzędem Miasta i Gminy w Międzylesiu, zaproszeni goście z Polski i Czech. Powiat Kłodzki reprezentowali: Zbigniew Łopusiewicz, przewodniczący Rady Powiatu wraz z Małgorzatą Jędrzejewską-Skrzypczyk, starostą kłodzkim i Piotrem Marchewką, wicestarostą kłodzkim.

Władze powiatu podziękowały burmistrzowi za dotychczasową, cenną współpracę oraz złożyły życzenia na nowy rok.  Monika Wielichowska pogratulowała burmistrzowi zrealizowanych inwestycji w gminie oraz złożyła życzenia mądrych, odważnych i odpowiedzialnych decyzji. Życzyła również aby gospodarz mógł w dalszym ciągu rozwijać gminę i inwestować na rzecz i potrzeby mieszkańców Gminy Międzylesie.

Tomasz Korczak, burmistrz Międzylesia, podsumował w przygotowanym filmie ostatnie lata, przedstawił inwestycje, zadania i wydarzenia, które zostały zrealizowane, opowiedział o planach do wykonania w roku 2024.  Burmistrz podziękował wszystkim środowiskom za bardzo dobrą współpracę, życzył, przede wszystkim możliwości organizowania kolejnych spotkań, wszelkiej pomyślności oraz realizacji założonych celów i wykonania planów w nowym roku.

Spotkanie uświetnił występ dzieci i młodzieży z palcówek oświatowych z terenu Gminy Międzylesie. [-]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)