komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 21 lutego 2019

Eleonory, Fortunata

Masz kłopoty finansowe? Pomożemy.

sobota, 16.6.2018 00:00 , odsłony: 1080
kategorie artykułu:

Upadłość dla osób prywatnych (tzw. konsumencka)

Restrukturyzacje zobowiązań dla firm (przedsiębiorców) 

Upadłość konsumencka to przede wszystkim skuteczna szansa na wyjście z kłopotów finansowych. Z tych też względów świadczoną ludziom pomoc traktuję jako misję, gdyż problemy finansowe, z którymi boryka się znaczna część naszego społeczeństwa przekładają się bezpośrednio na relacje rodzinne i inne sytuacje osobiste. Obserwując obrót gospodarczy można zauważyć, że mechanizm powstawania zadłużenia jest w każdym przypadku inny co wymaga szerokiej analizy. Instytucje kredytowe kuszą ludzi niskim oprocentowaniem, czym wpędzają ich w kłopoty finansowe. Przekazywane informacje są często mylnie rozumiane przez odbiorców. Spirala zadłużenia, z którą bardzo często mamy do czynienia powstaje w sposób niezauważalny. Nowe kredyty są przeznaczane na spłatę zaległych i w taki sposób dochodzi do powstania zadłużenia, którego ostatnim etapem jest egzekucja komornicza.

Obserwując ludzkie tragedie wynikające z trudnej sytuacji finansowej chcę nieść pomoc wszystkim, których ona dotyka.  Zwracam się zatem do wszystkich, którzy mają kłopoty finansowe z propozycją pomocy na każdym etapie sprawy. Każdy przypadek badamy indywidualnie, zaś przeprowadzana konsultacja oraz analiza ma charakter bezpłatny. 

Nie masz już nadziei na wyjście z długów? Komornik potrąca ci znaczną część wynagrodzenia? Dla nas to nowe wyzwanie, do którego podchodzimy z ogromnym zapałem i z chęcią udzielenia pomocy. Upadłość konsumencka to nie tragedia życiowa, upadłość konsumencka to szansa na nowy finansowy start! 

Pragnę również zwrócić się do przedsiębiorców. Kłopoty finansowe, które coraz częściej dotykają firmy nie muszą oznaczać końca działalności. Polskie oraz europejskie przepisy prawne stwarzają szereg możliwości prawnych na wyjście z zadłużenia. Dla nas każda sprawa jest wyjątkowa. Analizując dokumentację staramy się jak najgłębiej zrozumieć funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Uważam, że tylko indywidualne podejście daje szansę wdrożenia rozwiązań, które są w stanie uratować firmę. Pomagamy w procesach związanych z reedukacją istniejącego zadłużenia przy trudnościach finansowych, ale w takim momencie, że firma jeszcze ma szansę na powrót do swojej płynności finansowej. Jeżeli zaś sytuacja, w której znalazł się przedsiębiorca ma charakter głębokiej niewypłacalności, pomagamy przejść postępowanie upadłościowe w najłagodniejszy sposób. 

Gdybyście Państwo byli zainteresowani szczegółami rozwiązań zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 790 241 695 Tomasz Witkowski

 

wczoraj, 21 godz temu
1
piątek, 15.2.2019 07:55
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork