Mariusz Wach wraca na ring 17 października! [zdjęcia]

czwartek, 11.9.2014 20:00 1994 0

Po dwóch latach Mariusz Wach wyjdzie ponownie na ring. 17 października na gali Windoor Boxing Night w Dzierżoniowie przeciwnikiem boksera z Krakowa będzie Serb, Samir Kurtagić.

- Jestem głodny tego powrotu. Nie mogę się już doczekać walki, kibiców i adrenaliny z tym wiązanej. Teraz nie myślę o mistrzostwach świata, tylko chcę się skupić na najbliższej walce – mówił przed walką Mariusz Wach i zaznaczył, że na Dolnym Śląsku jest dobry klimat dla boksu. -W Dzierżoniowie jest bardzo fajna sala do treningów. Poza tym są fajni ludzie, pozytywnie nastawieni do boksu.


Kurtagić jest centymetr niższy od Wacha, jednak jak powiedział Piotr Wilczewski, Serb będzie trudnym przeciwnikiem. – Jest ciężko. Staramy się wraz z Mariuszem wypracować szybkość. Serb jest szybki, lotny i niewygodny. Będzie sprawiał problemy. Chcę, aby po 8 rundach Kurtagić skapitulował. To tego będziemy dążyć. To będzie dobra walka.

Podczas Windoor Boxing Night nie zabraknie także emocji w wadzie piórkowej, w której rękawice skrzyżują piąty zawodnik światowego rankingu federacji WBO - Kamil Łaszczyk Sergio Romero.


WIĘCEJ - KLIKNIJ TUTAJ 
Dodaj komentarz

Komentarze (0)