Maraton narciarski „UltraBiel” [ZMIANA TERMINU]

piątek, 21.1.2022 12:33 1075 0

UWAGA - ZAMINA TERMINU!  Szanowni narciarze biegowi,ze względu na pogarszające się warunki śniegowe, oraz opad deszczu i silny wiatr na trasach biegowych w Górach Bialskich zawody biegowe ULTRABIEL 2022 zostały przeniesione na marzec. O szczegółach będziemy informować.

------------------------------------------------------------------------------

Gmina Stronie Śląskie oraz Stroński Park Aktywności „Jaskinia Niedźwiedzia” sp. z o. o., podobnie jak w latach poprzednich, organizuje najdłuższe w Polsce zawody na nartach biegowych.Impreza pod nazwą „ULTRABIEL”, została cykliczną, sportowo - rekreacyjną imprezą narciarską rangi krajowej. Maraton „UltraBiel” na dystansie 60 km oraz biegi towarzyszące odbędą się 19 lutego 2022 r. w Bielicach w Górach Bialskich.

To już szósta edycja najdłuższego w Polsce biegu na nartach biegowych. Dotychczasowe edycje biegu „UltraBiel” zakończyły się niebywałym sukcesem. Co roku uczestniczyło w nich kilkuset zawodników z Polski i z zagranicy. Jest to najliczniejszy otwarty bieg organizowany, poza „Biegiem Piastów” w Jakuszycach, w „najdzikszym zakątku Sudetów”.

Narciarstwo biegowe to wspaniała forma rekreacji i dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportu w Polsce.
Od kilku lat Gmina dysponuje sprzętem do utrzymywania tras; trasy są właściwie przygotowane, oznakowane; dostępne są mapy tras.

Zawody „UltraBiel” są doskonałą formą aktywniej formy spędzania wolnego czasu.

Zapisz się na zawody na stronie https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6634

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)