komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 25 maja 2020

Grzegorza, Urbana

Mając prawie 3 promile w organizmie opiekowała się dwumiesięcznym dzieckiem

czwartek, 21.5.2020 12:20 , komentarze: 11 , odsłony: 3642
kategorie artykułu:

Policjanci z Kłodzka zostali wezwani na interwencje domową na terenie gminy Kłodzko. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce okazało się, że kobieta, która ma problem z utrzymaniem równowagi opiekuje się niemowlęciem. Okazało się, że jest pijana tak samo, jak pozostali domownicy. Dziecko zostało przekazane pod opiekę do pieczy zastępczej. Sprawa trafi teraz do sądu rodzinnego.

        Zdjęcie ilustracyjne/Fot.Unsplash 

Do zdarzenia doszło 21 maja po godz.21. Policjanci z kłodzkiej komendy zostali wezwani na interwencje domową. Gdy funkcjonariusze przyjechali pod wskazany adres w mieszkaniu zastali 29-letnią kobietę, która opiekowała się dwumiesięcznym dzieckiem. Niemowlę leżało na łóżku przy którym znajdowały puszki po piwie. Kontakt z kobietą był utrudniony, ponieważ  znajdowała się  w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu okazało się, że ma 3 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwi byli   ojciec dziecka oraz dziadek. Po przebadaniu stwierdzono, że mają powyżej promila alkoholu w organizmie.

Policjanci przekazali dziecko do pieczy zastępczej. O całej sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny. Ponadto sprawdzone zostanie, czy rodzice swoim zachowaniem narazili dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Policjanci apelują o rozwagę i przypominają, że nietrzeźwym rodzicom za narażenie swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia w myśl obowiązujących przepisów grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

/KPP Kłodzko 

 
piątek, 22.5.2020 09:15
1
wtorek, 19.5.2020 14:41
30
wtorek, 19.5.2020 12:43
5
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele