Macierzyństwo to koniec „bajabongo”, cokolwiek to znaczy? Kto na koniec Dnia Matki na to odpowie? Warto być Mamą?

niedziela, 26.5.2024 21:43 603 0

Cztery młode kobiety zabrały się za temat arcytrudny, a przecież znany od kiedy istnieje ludzkość. Czy można jeszcze coś nowego powiedzieć na temat macierzyństwa? Pewnie nie. Można jednak coś nowego usłyszeć. Kto był na spektaklu „Do góry nogami. Rzecz o macierzyństwie” Teatru RAZY DWA? Podzielcie się z nami wrażeniami.

Po prapremierze tej sztuki, we wrześniu 2023 roku, pisaliśmy, że to „mądre i zabawne zarazem przestawienie” [więcej TUTAJ]. Zafascynowały nas Paulina Kajdanowicz, reżyserka i scenarzystka, wspaniałe aktorki Adriana Krywulec i Ewelina Sowiak oraz Barbara Pawłowska, która wparła je animacjami czy reżyserią światła. W piątek, 24 maja, spektakl został wznowiony. Chcielibyście go zobaczyć raz jeszcze?

Jakie tym razem były emocje w sali widowiskowej MGOK w Bystrzycy Kłodzkiej? Popatrzcie na kilkanaście zdjęć Aleksandra Jovičicia [polecamy jego stronę internetową www.kadrempisane.pl]. Paulina Kajdanowicz zebrała opowieści 27 mam. O tym, jak chciały mieć dziecko, jak na nie czekały, jak im trudno było w czasie ciąży, a jeszcze trudniej, gdy już urodziły, o radości, ale i o depresji. Nawet o śmierci. [kot]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)