Lubicie chłopaków z Kapeli Bożków? To pomóżcie im rzucić wszystko, wsiąść w cokolwiek i popędzić w Bieszczady

niedziela, 25.2.2024 21:45 1185 1

Kapela Bożków skończyła już 5 lat i z tej okazji chce spełnić swe marzenie: zagrać na jednym z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce, którym jest „ZEW się budzi”. Potrzebuje więcej głosów, a przecież to nasze chłopaki! POMOŻECIE?

Właśnie niedźwiedź jest symbolem tego festiwalu. Odbędzie się on już po raz piąty w Lesku, zwanym „Bramą Bieszczad”. Stąd organizatorzy proponują: rzuć wszystko, wsiądź w cokolwiek i pędź w Bieszczady. Wystąpią tam m.in. hiszpański zespół Boikot, Armia, Percival czy The Analogs, a obok nich może zagrać duma ziemi kłodzkiej, czyli Kapela Bożków, nominowana do „Odkryć ZEW 2024”.

CO TRZEBA ZROBIĆ, by im pomóc? 1. Wejść na stronę festiwalu – TUTAJ; 2. Znaleźć obrazek, taki jak powyżej, podpisany KAPELA BOŻKÓW; 3. Kliknąć w zdjęcie i zagłosować [Niestety, jeden router oznacza możliwość oddania tylko jednego głosu w ciągu dnia, zatem namawiajcie także znajomych]. Głosować można do 19 marca, a wtedy ogłoszona zostanie finałowa siódemka.

– Trzeci raz jesteśmy w „30” festiwalu „ZEW się budzi”. Problem w tym, że co roku mamy za mało głosów, a liczy się każdy. Wasze i Waszych znajomych, rodzin, przyjaciół – napisali członkowie zespołu. Podajemy zatem drogę na skróty: link jest TUTAJ. Musisz podać adres mailowy do weryfikacji [nie bój się, że później przychodził będzie spam] i kliknąć w link w otrzymanym mailu w celu potwierdzenia głosu.

Opis procedury brzmi skomplikowanie, ale jaką będziemy mieli wszyscy frajdę, jeśli nasze dwa kliknięcia pozwolą Kapeli Bożków spełnić marzenie? Kiedyś pisaliśmy, że słowa „Rysiu, pożycz mi dwa złote” to jednak nie to samo, co – dajmy na to... – tu padł tytuł lokalnego hitu... Potem, że teksty Kapeli to ledwie dodatek do muzyki. Ich instrumentalne utwory opowiadają historie! Słuchajmy i GŁOSUJMY. [kot]

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Paweł poniedziałek, 26.02.2024 20:33
DZIAŁAMY !