komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 16 maja 2021

Andrzeja, Jedrzeja

Kudowa-Zdrój: znaleziono pocisk. Do czasu przyjazdu saperów miejsce zabezpiecza policja

czwartek, 29.4.2021 14:44 , komentarze: 5 , odsłony: 2721
kategorie artykułu:

Na kolejne niebezpieczne znalezisko natrafił wczoraj mieszkaniec Kudowy-Zdroju. O fakcie ujawnienia pocisku powiadomił policjantów. Miejsce, do czasu przyjazdu saperów, zabezpieczają funkcjonariusze z komisariatu policji. 

- Na tego rodzaju niebezpieczne znalezisko natrafił mężczyzna w pobliżu koryta rzeki w  Kudowie-Zdroju. Znalazł przedmiot przypominający pocisk artyleryjski. O tym fakcie został powiadomiony dyżurny Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju, który skierował na miejsce patrol policji. Funkcjonariusze do czasu przyjazdu patrolu saperskiego zabezpieczają niebezpieczne znalezisko. Następnie saperzy zabiorą  pocisk do neutralizacji na wyznaczonym poligonie - informuje podinspektor Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Pamiętajmy, że znalezisk przypominających niewybuchy nie wolno dotykać, ani przenosić czy rozbrajać. O znalezisku należy jak najszybciej zawiadomić najbliższą jednostkę Policji. Policjanci zabezpieczą teren i powiadomią saperów. Jeśli jest to możliwe do czasu przyjazdu Policji takie miejsce należy zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych.

  

Wasze komentarze

To nie jest żaden pocisk tylko kawałek żelaza.
piątek, 30.04.2021 11:28 autor: Bogobojowy
To coś ze zdjęcia wygląda na łuskę pocisku armatniego...
piątek, 30.04.2021 06:31 autor: wojenny
czwartek, 13.5.2021 11:00
8