komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 31 października 2020

Urbana, Saturnina

Kudowa-Zdrój: weź udział w akcji "Książka za worek śmieci"

środa, 23.9.2020 12:13 , komentarze: 4 , odsłony: 1159
kategorie artykułu:

W sobotę, 26 września w Kudowie-Zdroju zorganizowana zostanie akcja pn. "Książka za worek śmieci". W ramach inicjatywy uczestnicy ruszą w teren by posprzątać te miejsca, które wymagają interwencji, a w zamian otrzymają książkę. Decyduje jednak kolejność zgłoszeń. 

- „Książka za worek śmieci” to społeczna akcja wspólnego sprzątania. Tym razem chcemy aktywować mieszkańców Kudowy-Zdroju do działania na rzecz środowisk i na rzecz miasta. Dlatego wspólnie ruszymy w teren by posprzątać te miejsca, które wymagają interwencji. Na uczestników czekają książki! Otrzyma je 40 osób, które jako pierwsze zarejestrują się, a potem wezmą udział we wspólnym sprzątaniu - informuje Anna Chełmińska, dyrektor Społecznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kudowie-Zdroju, współorganizator akcji. 

 

Aby zarejestrować swój udział w akcji należy wypełnić formularz: rejestracyjny:
https://forms.gle/Ngmg9ZM3pHLD22VZ8

(Organizator nie wysyła maili potwierdzających. Kiedy wyczerpie się pula gwarantowanych książek - formularz przestanie przyjmować zgłoszenia.)

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
Spotykamy się 26.08.2020 o godzinie 10.00 przy Teatrze pod Blachą w Parku Zdrojowym (Góra Parkowa). Dokładne miejsce zbiórki uczestników znajdziesz tutaj: https://maps.app.goo.gl/oVr1k17vsEN7G1md8
Stamtąd razem ruszymy w teren. Sprzątanie potrwa 2-3 godziny.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Dobrą energię, przekąski, napoje i płyn do dezynfekcji rąk. Sprzątanie to praca fizyczna i będzie potrzebny zastrzyk energii. Dobrze założyć nakrycie głowy oraz długie spodnie i wysokie buty (by chronić się przed kleszczami czy skaleczeniami). Od nas otrzymacie rękawice i worki na śmieci.

UDZIAŁ DZIECI
Udział w Akcji osób niepełnoletnich możliwy jest jedynie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Rodzice lub opiekunowie prawni mają obowiązek zgłoszenia towarzyszących im dzieci w formularzu rejestracyjnym.

NASZE ZALECENIA
Ze względu na zagrożenie COVID-19, prosimy o zakrywanie nosa i ust w punkcie zbiórki uczestników oraz dezynfekcję rąk. Na miejscu dostępny będzie płyn do dezynfekcji. Maseczkę zabierz ze sobą z domu. Na akcję sprzątania załóż pełne, wysokie buty, długie spodnie i nakrycie głowy. Na dzień przed wydarzeniem sprawdź pogodę w swoim mieście. Na wypadek deszczu załóż nieprzemakalną odzież. W przypadku wysokich temperatur chroń głowę przed słońcem. W pobliżu naszych punktów nie będzie możliwości nabycia napojów. Weź więc ze sobą zapas wody i przekąski. Sprzątanie to praca fizyczna i przyda się zastrzyk energii.

Organizację akcji wspiera Społeczny Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Urząd Miasta w Kudowie - Zdroju. Książki zostały pozyskane dzięki projektowi Erasmus+  

 

 

Wasze komentarze

Żeby to jeszcze były jakieś konkretne książki, a to pewnie...
czwartek, 24.09.2020 14:51 autor: Bogobojowy
Kupujcie moje książki na stronie wydawnictwa LENA z Wrocławia. Z...
czwartek, 24.09.2020 01:22 autor: Walerian Domanski
Czy data jest prawidłowa?
środa, 23.09.2020 17:58 autor:
Wrzesień, wrzesień!
czwartek, 24.09.2020 01:23 autor: autor
wczoraj, 17 godz temu
czwartek, 29.10.2020 12:38
56
czwartek, 29.10.2020 10:46
18
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele