Konferencja na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego w PUP w Kłodzku

wtorek, 14.3.2023 18:47 152 0

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kłodzku w partnerstwie z GBS Bank w Strzelinie, zorganizowali 14 marca konferencję dla pracodawców, poświęconą problematyce związanej z dostępnymi instrumentami wsparcia oraz zagrożeń jakie mogą spotkać przedsiębiorców w cyberprzestrzeni.

Konferencję otworzył i przywitał wszystkich uczestników Piotr Marchewka, członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego wraz z Krzysztofem Bolisęgą, dyrektorem PUP i Przemysławem Klockiem, dyrektorem Banku BGS Oddział w Kłodzku. Na konferencję przybyło blisko 30 pracodawców. 

Pani Katarzyna Wojtoszek, specjalista z PUP, przedstawiła temat dotyczący Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2023, jako instrumentu wsparcia pracodawców. Przypomniała również o trwającym do 17 marca naborze wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Kolejnym omawianym tematem było zagrożenia wynikające z przepływów finansowych dotyczące braku płynności oraz zagrożeń cybernetycznych, który zaprezentował Przemysław Klocek.

Mamy nadzieję, że podczas konferencji, pracodawcy otrzymali wiele cennych wskazówek i informacji które pomogą im w prowadzeniu działalności i swoich przedsiębiorstw. [-]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)