Koncerty poświęcone twórczości Agnieszki Osieckiej z okazji jubileuszu jej 85. urodzin

piątek, 21.1.2022 11:39 1861 0

[Aktualizacja] Bilety na koncert w Dusznikach-Zdroju zostały wyprzedane. Wiemy, że wielu z Państwa chciało dołączyć do nas w Teatrze Zdrojowym im. Fryderyka Chopina, więc mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Dzień później 5 lutego w sobotę koncert "Zielono Mi: 85 okruchów z życia Agnieszki Osieckiej" odbędzie się o 19:00 w przepięknym Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju! Na to wydarzenie zostało jeszcze KILKA OSTATNICH BILETÓW!!!

 

W imieniu artystów Sceny pod Regałem, miasta Duszniki-Zdrój oraz MOKiS'u w Dusznikach-Zdroju serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej z okazji jubileuszu jej 85. urodzin! Recital odbędzie się 4 lutego o godz. 19.00 w Dworku Chopina w samym sercu Parku Zdrojowego w Dusznikach-Zdroju.

Będzie to spektakularne wydarzenie, podczas którego zaprezentuje się aż 8 wokalistek z całej Polski, które przypomną Państwu najpiękniejsze przeboje polskiej muzyki z tekstami naszej, ukochanej poetki! Przy fortepianie zasiądzie dyrektor artystyczny Sceny pod Regałem, Michał Hadasik, który oprócz swej wirtuozerii i licznych improwizacji uraczy Was swą legendarną gawędą i przytoczy kilka mniej lub bardziej znanych historii i anegdot z życia mistrzyni słowa! W repertuarze nie zabraknie takich przebojów jak: " Niech żyje Bal", " Wielka Woda", "Od nocy do nocy", "Okularnicy" czy choćby " Miasteczko Cud" !

Bilety na to wspaniałe wydarzenie możecie zdobyć na platformie EVENTIMPOLSKA oraz stacjonarnie w Dworku Chopina.

LINK DO BILETÓW:  https://www.eventim.pl/artist/85okruchowzzyciaagnieszkiosieckiejkoncertjubileuszowy/85-okruchow-z-zycia-agnieszki-osieckiej-koncert-jubileuszowy-3030303/

A już 5 lutego  wyjątkowy koncert poświęcony twórczości i pamięci Agnieszki Osieckiej zorganizowany zostanie w Szczawnie-Zdroju. Na Scenie wystąpi wiele wspaniałych artystów i artystek z wrocławskiej Sceny Pod Regałem, która słynie w Polsce z Propagowanie piosenki Literackiej, szczególnie twórczości Pani Agnieszki.

Na deskach Teatru pojawią się: 
Paulina Jeżewska
Ewa Soszyńska
Eliza Mark
Adrianna Górka
Malwina Rabenda
Alicja Konarska
Anna Kaltbach
przy fortepianie Michał Hadasik- dyrektor artystyczny Sceny pod Regałem
Na skrzypcach Malwina Rabenda

Bilety w cenie 50 złotych mogą Państwo nabyć stacjonarnie w:

1. BIURZE TEATRU ZDROJOWEGO w Szczawnie-Zdroju ( 7:00-14:00)

2. BOHEMA COFFEE: Park Zdrojowy

3. DOM ZDROJOWY: RECEPCJA (24H)

 oraz internetowo na platformie EventimPolska

Koncert " Zielono Mi | 85 okruchów z życia Agnieszki Osieckiej"
Szczawno-Zdrój | Teatr Zdrojowy im. H.Wieniawskiego
Godzina 19:00
Bilety 50 zł

LINK do Biletów: https://www.eventim.pl/artist/85okruchowzzyciaagnieszkiosieckiejkoncertjubileuszowy/koncert-jubileuszowy-zielono-mi-85-okruchow-z-zycia-agnieszki-osieckiej-3061964/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)