Koncert Okudżawa, Cohen oraz utwory autorskie w wykonaniu zespołu Ponad Chmurami

środa, 29.9.2021 14:07 549 0

https://www.facebook.com/photo/?fbid=531092891349686&set=gm.566524321131883

Zapraszamy na koncert Ponad Chmurami, który tworzą Katarzyna i Nikodem Jacukowie. W repertuarze usłyszą Państwo ballady Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz autorskie kompozycje duetu do wierszy. Duet Ponad Chmurami (Katarzyna i Nikodem Jacuk) działa od 2012 roku. Wtedy właśnie spotkało się dwoje młodych ludzi wychowanych na muzyce krainy łagodności. Dzielone wzajemnie zainteresowanie zaowocowało marzeniami o publicznym prezentowaniu własnych pomysłów na twórczość znanych w muzycznym świecie postaci. Wbrew temu, co obecnie dociera do nas z radiowych odbiorników, fundamentem dla Ponad Chmurami jest twórczość Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena, Starego Dobrego Małżeństwa, czy zespołu Pod Budą.

Podczas siedmioletniej drogi na muzycznej mapie zespół ma za sobą ponad 350 koncertów na terenie kraju i za granicą. Ponad Chmurami ma na swoim koncie kilka płyt dostępnych w szerokiej sprzedaży fizycznej i cyfrowej w największych sklepach muzycznych. Doświadczenie, które przyniosły muzyczne spotkania z publicznością, momenty z szarej codzienności, a przede wszystkim inspiracja twórczością wspaniałych muzyków oraz słowem świetnych poetów dały efekt w postaci najnowszej płyty - z utworami autorskimi, której premiera miała miejsce 12 czerwca 2021 roku (to już druga autorska płyta w dorobku zespołu). Jej podstawą są teksty znakomitych poetek - Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan oraz Hanny Woś-Dewińskiej. Zespół jest bardzo serdecznie przyjmowany przez licznie zgromadzoną publiczność na każdym z koncertów, który ma zaszczyt zagrać.

Podczas ponad godzinnego spotkania słuchacze mają okazję do chwil zadumy, nostalgii, refleksji nad codziennością. Moc słowa wplątana w delikatne, akustyczne dźwięki przeniesie, choć na chwilę, każdego wysoko ponad chmury.Bilety w cenie:
25 zł (indywidualne)
20 zł (grupowe - powyżej 10 osób)dostępne w kasie Teatr Zdrojowego codziennie od 10:00 do 17:00 oraz online na portalu KupBilecik.pl:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/63197/Duszniki-Zdrój/Zespół+Ponad+Chmurami/

 

SOBOTA, 6 LISTOPADA 2021 O 15:30 DUSZNIKI-ZDRÓJ
Koncert Okudżawa, Cohen oraz utwory autorskie w wykonaniu zespołu Ponad Chmurami
Dworek Chopina

Dodaj komentarz

Komentarze (0)