Dachowanie w Czerwieńczycach w gminie Nowa Ruda. Wygladało groźnie, ale nikomu nic się nie stało

poniedziałek, 3.7.2023 21:37 1205 2

Przed godziną 20:00 w poniedziałek, 3 lipca, w miejscowości Czerwieńczyce w gminie Nowa Ruda doszło – jak się ostatecznie okazało – do kolizji drogowej. Samochód osobowy „dachował” i wylądował w rowie.

Strażacy dostali informację o zdarzeniu o 19:52. Jedna osoba miała zostać poszkodowana. Po przybyciu na miejsce jednostek OSP z Bożkowa i Czerwieńczyc oraz JRG Nowa Ruda, okazało się, że autem podróżowały 2 osoby.
 
Obie samodzielnie opuściły pojazd, wydaje się, że nie odniosły obrażeń, dlatego przybyła na miejsce policja zdarzenie zakwalifikowała jako kolizję, a nie wypadek drogowy.

Za zdjęcia dziękujemy strażakom z OSP Bożków.

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

wtorek, 04.07.2023 10:50
Ile było wozów bojowych straży pożarnej?
Bogdan wtorek, 04.07.2023 07:15
Już spokojnie możemy czekać na kolejny wielki sukces PiS i trzecią kadencję opływającą w nasz Raj na ziemi dzięki PiS .Będzie nas stać na zwiedzanie świata i luksusy życia codziennego .PiS już wygrał a Opozycja zaliczy kolejne mocne dachowanie i dlatego spokojnie jedziemy na wakacje i dajemy wam spokój piszcie co chcecie czym więcej nas krytykujecie tym więcej mamy sympatkow dzięki wam Panowie Bogobojowy , Zibi , Obserwator, Helmut Klop..Komendant i itd Niechcący a może chcący jesteście naszym najlepszym oddziałem szturmowym do sukcesu dziękujemy. Do zobaczenia w Wrześniu