Nietypowe podziękowania dla policjantów

poniedziałek, 24.1.2022 07:39 2822 6

Podziękowania od mieszkańców są dla policjantów zawsze dużym wyrazem uznania za ich codzienną, często niełatwą służbę. Zwykle kierowane są od osób pokrzywdzonych, ale zdarzają się i takie jak te, które trafiły na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku… „Wiem że gdyby nie pomoc i zaangażowanie tych policjantów stoczył bym się na dno i dawno stracił zdrowie życie a może i ponownie trafił na długie lata do zakładu karnego”.

Służba w Policji to bardzo odpowiedzialne i trudne zadanie. Funkcjonariusze wykonując swoje codzienne obowiązki często narażają swoje życie i zdrowie, żeby pomóc drugiemu człowiekowi. Ważną cechą jaką powinien mieć policjant to wrażliwość na ludzką krzywdę i umiejętność postępowania w trudnych sytuacjach.

Podziękowania od mieszkańców są dla policjantów zawsze dużym wyrazem uznania za ich codzienną, często niełatwą służbę. Najczęściej kierowane są od osób pokrzywdzonych, ale zdążają się i takie jak te, które trafiły na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku (poniżej fragment skanu nadesłanych podziękowań)

 

 

Policja serdecznie dziękuje za te słowa i życzy wszelkiej pomyślności.

podkom. Wojciech Jabłoński

Przeczytaj komentarze (6)

Komentarze (4)

Bogobojowy poniedziałek, 24.01.2022 08:19
Tylko w komunistycznym kraju, kierowanym przez komunistyczny PiS, milicja może dostać "podziękowania" za służbę. To teraz znów jest podstawa do przyznania sobie podwyżek. Rząd już to zrobił, teraz milicja i wojsko, a później obozy pracy i Putin jako nasz wódz...
Kłodczanin poniedziałek, 24.01.2022 10:44
Chwała Bohaterom!
poniedziałek, 24.01.2022 09:35
Mozna być policjantem można a nie jak niektórzy PIS owskim milicjantem
boguś poniedziałek, 24.01.2022 08:03
Życie.