Przed nami druga edycja "Kolacji na Biało" w Kłodzku

środa, 14.7.2021 14:33 4614 7

Już 31 lipca w Kłodzku zorganizowana zostanie druga edycja "Kolacji na Biało". Wydarzenie, w ubiegłym roku odniosło odniosło ogromny sukces, a dzięki wsparciu lokalnych władz i przedsiębiorców ma już na stałe wpisać się w kalendarz imprez. 

- "Kolacja na biało" inspirowana jest  ogólnoświatowym wydarzeniem jakim jest Le Diner en Blanc. Wydarzenie promuje unikatowe walory naszego Kłodzka oraz tworzy wyjątkowość tego pięknego regionu turystycznego - mówi Beata Marcinkiewicz, organizatorka wydarzenia. - Jest to spotkanie towarzyskie wśród wyjątkowych ludzi, w wyjątkowym miejscu i atmosferze. Nadrzędny cel tego ekskluzywnego wieczoru to bliskość i wspólnie spędzony czas przy stole. "Kolacja na Biało" łączy w sobie kulturalne wydarzenie, romantyczną kolację na świeżym powietrzu i szampańską zabawę. Relacje międzyludzkie w prawdziwym dawnym stylu. W otoczeniu pięknej architektury Kłodzka dopełnionej pełną zielenią i letnim ciepłym powietrzem, wśród dźwięków muzyki na żywo, spotkamy się wszyscy na wyśmienitym pikniku w gronie najbliższych. Szykujemy moc atrakcji, które towarzyszyć będą wspaniałej zabawie - dodaje. 

Dzięki wsparciu lokalnych władz oraz przedsiębiorców, kulturalno-muzyczne wydarzenie ma już na stałe zagościć w kalendarzu imprez organizowanych w Kłodzku.

- Cudowną atmosferę tworzymy wszyscy ubierając się na biało. Przynosimy swój kosz pełen smakołyków, nakrycie na stół, sztućce, talerze oraz dekoracje. W tym roku będzie możliwość zakupienia cateringu, co z pewnością ucieszy przyjezdnych gości. Zapraszam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które na pewno zapadnie na długo w pamięci Twojej oraz Twoich bliskich - zachęca organizatorka. 

Więcej informacji dot. wydarzenia dostępnych jest na stronie  www.kolacjanabialo.com.pl lub facebook.com/kolacjanabialoklodzko

Przeczytaj komentarze (7)

Komentarze (7)

Aaaa piątek, 30.07.2021 11:51
Piękna polska mentalność wychodzi tu w sekcji komentarzy- skrytykować, przywołać trudne sytuacje ludzi po pandemii jako kontrast pt „jak możesz mieć dobry humor skoro dzieci w Afryce głodują?”, wygenerować sztuczny podział na lepszych i gorszych (mimo tego iż udział w wydarzeniu jest dobrowolny, wystarczy nabyć bilet), przywołać kwestie fundusz i oskarżyć organizatorów o kradzież wspólnych środków- No po prostu klasyk polskiego internauty. Diner en blanc na całym świecie spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno przez uczestników jak i obserwatorów wydarzenia. Niestety w Polsce jest to niemożliwe, bo my nie potrafimy się cieszyć i świętować razem-my potrafimy się tylko dzielić i budować zawiść do sąsiada. To smutne, bo młodym osobom odechciewa się mieszkać w tym państwie, bo po co otaczać się toksyną jak można otoczyć się miłością?
mefisto sobota, 31.07.2021 12:03
A pierwszy siedzisz w oknie i donosisz na sąsiada , w niedzielę wielki katol a w tygodniu cham i gbur ot i cały polaczek .
Lola piątek, 16.07.2021 00:03
Sami swoi, szaraka nie zaproszą
Helmut Klopp piątek, 16.07.2021 08:19
Co za bzdury.
Borewicz środa, 14.07.2021 22:18
Elita Kłodzka , a na stolach pizza , i ciastka z Biedronki + wino za 19.90 pln w pierwszej edycji - żenujące widowisko .!!!
chory kraj czwartek, 15.07.2021 08:46
Jaki kraj takie elyty. Co się dziwić według Rządu PIS niespełna 3 tys. zł na rękę to klasa średnia!!!!!!!!!!! Powyżej 10 tys. to już klasa wyższa, czyli tyle ile zarabia w euro sprzątaczka w Niemczech. Niemiecka sprzątaczka to w Polsce klasa wyższa!!!!!
xyz czwartek, 15.07.2021 19:48
Nie ma Niemieckich sprzątaczek są za to wszystkie inne na wschód oraz południowy wschód od Niemiec. Wliczając w to Polskę.