komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 21 stycznia 2021

Agnieszki, Jarosława

20.11.: dane dot. sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim [Aktualizacja]

piątek, 20.11.2020 11:30 , komentarze: 23 , odsłony: 8576
kategorie artykułu:

W ciągu ostatniej doby na terenie powiatu kłodzkiego wykryto 65 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 43 osoby wyzdrowiały, dwie zmarły. 

Przedstawiamy aktualne dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim. 

Na 20 listopada całkowita liczba przypadków wykrytych zakażeń (od początku pandemii) to 2662 (w tym 29 zgonów i 854 ozdrowieńców). Aktywne przypadki - 1779.

2706 osoby przebywają na kwarantannie, a 61 jest hospitalizowanych.

[Aktualizacja; 20-11-2020 r. godz. 13.50]

- Szanowni Państwo, w dzisiejszym raporcie wkradł się błąd. W tej chwili publikujemy już poprawiony - prawidłowy raport. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Każdego dnia poświęcamy wiele czasu aby przygotować dla Państwa raporty o stanie epidemiologicznym w naszym powiecie. Niestety tego czasu zaczyna być coraz mniej, jednakże dokładamy wszelkich starań, aby sytuacje takiej jak dzisiaj nie miały miejsca - czytamy w komunikacie Powiatowej Stacjo Sanitarno-Epidemiologicznej w Kłodzku.

 

 

[KLIKNIJ grafikę, aby powiększyć]

 

Wasze komentarze

Dzieciaki siedzą już długo w domach i dostają na głowę. Moje przychodzi co tydzień i pyta czy może jechać na noc do koleżanki bo jej rodzice się zgodzili ? No i mam piekło bo zdaję sobie sprawę, że każdy rozsądny rodzic wie, że w obecnej sytuacji żaden (inny) rozsądny rodzic nie pośle swojego dziecka do obcego domu więc dziecko się buntuje. Zastanawiałem się jak wybrnąć z impasu i ... zgodziłem się by moje dziecko zaprosiło do siebie koleżankę i temat się skończył
piątek, 20.11.2020 20:26 autor: rodzic

ZGON NA COVID...KTÓREGO NIE BYŁO

https://kurierpodlaski.pl/artyk
ul/zgon-na-covid-ktorego/1101337

MORA
WIECKI z bandą covidową do pierdla.
piątek, 20.11.2020 21:04 autor:


To nie jest zwykła grypa...
sobota, 21.11.2020 08:24 autor:

Dla Ciebie nie ma to znaczenia? Przeczytałeś artykuł do końca i komentarze pod nim. Powiedz to rodzinom, którzy nie wiedzą kogo chowają na cmentarzach. Żadna osoba zmarła na niby covid nie miała przeprowadzonej sekcji zwłok więc nie jest znana przyczyna zgonu, najlepiej wpisać covid zwłoki spalić z przyczyn sanitarnych a tak naprawdę nie mozna przeprowadzić sekcji zwłok i stwierdzić kto naprawdę jest w urnie na prochy bo spaleniu nie wykonasz testu DNA.
NIe ma znaczenia, że służby takie jak sanepid, lekarze dostali podwyżki aby bronić istnienie "pandemii" siedzieć cicho i robić to co każe władza, ci co mają inne zdanie są uciszani, wyśmiewani a nawet zawieszani w wykonywaniu zawodu? Ostatnie podwyżki dla "celebrytów" typu Bayer Full a wcześniej dla TV publicznej to przypadek ? Zobaczysz jak za jakiś czas będą popierać i namawiać do szczepień. Nie ma dla ciebie znaczenia, że obecni " łowcy skór" po przykrywką covida niczym się nie różnią od tych z Łodzi co uśmiercali ludzi pawulonem. Czy nie dziwi cię, że ludzie na covid umierają tylko w szpitalach i jest tylu "ozdrowieńców", którzy może nie byli w ogóle zakażeni bo jak twierdzi sam twórca tych testów są one niemiarodajne i nie poleca ich stosowania pod kątem wirusa covid-19. Czy nie dziwi cię, że nagle Pinkas "zachorował" a tak naprawdę poddał się do dymisji... bo może wyczuł, że z tym covidem wyjdzie większy smród i trzeba się ewakuować ?
piątek, 20.11.2020 23:37 autor:

w międzylesiu mało bo wiocha. mało kto bywa u lekarza bo zbyt daleko, a na miejscu nie ma. w dodatku dojazd skopany, choć pociąg jest, ale tylko z miasteczka, a co z resztą gminy? bida
piątek, 20.11.2020 19:21 autor:

KATO-FASZYSTOWSKA POLICJA REPRESJONUJE DZIECI ! NAWET KOMUNIŚCI TEGO NIE ROBILI.W OLSZTYNIE POLICJA OSKARŻYŁA 14-LETNIĄ DZIEWCZYNKĘ O ORGANIZACJĘ PROTESTU I ZAWLOKŁA JĄ DO SĄDU W KRAPKOWICACH 14-LATKOWI POLICJA GROZIŁA 8-LATAMI WIĘZIENIA ZA UDOSTĘPNIENIE NA FACEBOOKU POSTU O MARSZU KOBIET..CZY POLICJA OSZALAŁA JAK TEN OBŁĄKANY STARZEC.
piątek, 20.11.2020 11:36 autor:

a Premier ma jutro ogłosic plan wychodzenia z obostrzeń choćsytuacja się tylko ciuteczkę poprawiła
piątek, 20.11.2020 16:32 autor:

W Międzylesiu wczoraj 39 doszło 3 co razem w tabeli dało 84 :))))))))))))))))))))))))
piątek, 20.11.2020 12:17 autor: Międzylesianka

Cuda się zdarzają jednak