komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 25 lipca 2021

Walentyny, Krzysztofa

Spacer w geście sprzeciwu w Szczytnej [Foto]

wtorek, 27.10.2020 10:58 , komentarze: 41 , odsłony: 11272
kategorie artykułu:

Mimo iż od momentu utworzenia wydarzenia na portalu społecznościowym do czasu organizacji protestacyjnego spaceru, minęło zaledwie kilka godzin, grupa mieszkańców Szczytnej zgromadziła się na parkingu przy Placu za Bramą, aby wyrazić swój sprzeciw wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

- Do tej pory aborcja nie była w takich przypadkach przymusowa i nikt nie walczy o to, aby taka była. Nikt z nas nie jest mordercą i nikomu nie zależy, żeby mordować te płody, ale zależy nam na tym, żeby nikt nie decydował za kobietę, czy całą rodzinę, co w takiej sytuacji mają zrobić. Sytuacja zawsze jest trudna, wybór nigdy nie jest prosty ani oczywisty, dlatego powinien pozostać pozostawiony tak, jak było do tej pory, kobiecie i jej rodzinie - mówi jedna z mieszkanek Szczytnej.

Przypominamy, iż czwartkowe orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego mówiące o tym, iż wykonanie aborcji w przypadku stwierdzenia poważnego uszkodzenia płodu jest niezgodne z konstytucją, niemal natychmiast wyprowadziło kobiety na ulice polskich miast. Strajki organizowane są zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. W powiecie kłodzkim manifestacje odbyły się już w Radkowie, Kłodzku oraz Lądku-Zdroju. W najbliższych dniach planowane są akcje protestacyjne. O ich dokładnym terminie będziemy informować. 

 

Wasze komentarze

Ludzie dobrej woli módlmy się jutro o godz. 15 modlitwą różańcową i Koronką do Bożego miłosierdzia za przyczyną Matki Bożej Królowej Polski i św .Judy Tadeusza o nawrócenie i ratunek dla naszej ojczyzny.
Codziennie módlmy się różańcem .Nawracajmy się i odmawiajmy różaniec.
wtorek, 27.10.2020 20:14 autor: Megi

W 1939 r. wypadło na żydów
środa, 28.10.2020 08:35 autor:

Kaczyński - odejdź ze sceny politycznej. Módlmy się o to. Módlmy się by kościół nie mieszał się do polityki i by nie był politycznych wsparciem Pisu.
wtorek, 27.10.2020 21:00 autor: Katolicy z Dusznik

TVP i Pisowcy leczcie się. Symbol błyskawicy jest nazistowski?
To ciekawe, dlaczego w Polsce używa go poczta i jednostki Grom? Naziści tam pracują? Runa sig używana przez SS raz, że wygląda inaczej, dwa - pierwotnie była symbolem Słońca, naziści zrobili z niej symbol zwycięstwa - sieg.
wtorek, 27.10.2020 16:21 autor: Komandos

Księga Wyjścia/ II Mojżeszowa 20,13 - NIE ZABIJAJ. Panie i panowie za którzy są za aborcją proszeni są do szpitali w celu osobistego wyrywania nóżek , miażdżenia główek i wyciągania rączek niszczenia wnętrzności tym dzieciom. Jak to taki miły widok. Latanie z karteczką po mieście i wyzywanie innych to łatwo przychodzi. Kto pierwszy chętny zrobić aborcję?
wtorek, 27.10.2020 13:38 autor: Kkk

Brawo Kobiety ze Szczytnej, Radkowa i innych małych miejscowości.
Walczcie o swoją godność , która jest systematycznie niszczona, ograniczana wolność, wolność wyboru. Kobiety jeśli nie zadbacie o siebie to kto to uczyni. Jestem z Wami choć już nie będę rodzić , ale wiem co to znaczy być kobietą w tym kraju. Ciężko. Popieram Was sercem i mam nadzieję, że inne panie pójdą w wasze ślady. Jeszcze Polska nie zginęła póki My żyjemy!!!
wtorek, 27.10.2020 12:13 autor: kudowianka

Zapraszam do meczetów!! Tam protestujcie, tylko butów nie zdejmujcie i powiedzcie to samo co krzyczycie tutaj. DZIECKO NIE JEST CZĘŚCIĄ CIAŁA! Ma inne DNA od matki. I się pytam gdzie są ojcowie? Wg protestujących dzieci sa tylko wasze? Czego Wy chcecie seksu bez zobowiązań?? A potem skrobać się??
wtorek, 27.10.2020 12:31 autor:

Manipulancie. Walczmy o godność kobiet.
wtorek, 27.10.2020 16:23 autor: Jarku lecz się

Wracaj do Jarka trolu.
wtorek, 27.10.2020 14:25 autor: Bożena

Panie, Panowie - macie rację. Popieram. Przyszłość kraju w rękach takich jak wy, nie fanatykach bez rozumu.
wtorek, 27.10.2020 15:43 autor: kobieta

Brawo dla Was Kobiety! W nas jest siła! Pozdrawiam z Wrocławia! <3
wtorek, 27.10.2020 13:32 autor: Katarzyna

Chris Burke serial "Dzień za dniem" kto pamięta? Wg prawa aborcyjnego można było go zabić, Wy protestujący w ogóle wiecie przeciw czemu protestujecie?
wtorek, 27.10.2020 12:59 autor:

Wciągać w to małe dzieci to jakieś chore i nie etyczne
wtorek, 27.10.2020 12:52 autor:

Polska Iranem Europy. Wstyd. Jak na Białorusi. pseudo Trybunał działa.
wtorek, 27.10.2020 11:06 autor: Kłodczanie

Covid zabija dzisiaj kolejny zgon w Kotlinie a PiS zajmuje się aborcja żeby odwrócić uwagę od zapaści służby zdrowia i nic nie robienia prze pół roku prezes zrobił to celowo emeryci będziecie chorować prosić się o miejsce w szpitalu ale to wasza w większości wina bo się nabieracie na plewy starego faceta który wogole nie wie co to dzieci i rodzina