komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 27 stycznia 2021

Przybysława, Anieli

29 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie kłodzkim

środa, 21.10.2020 09:43 , komentarze: 24 , odsłony: 16593
kategorie artykułu:

29 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie powiatu kłodzkiego. 

Przedstawiamy aktualne dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim. Na 21 października całkowita liczba przypadków wykrytych zakażeń (od początku pandemii) to 710 (w tym 18 zgonów i 464 ozdrowieńców). Aktywne przypadki - 228.

745 osób przebywa na kwarantannie, a 31 jest hospitalizowanych.

Nowe przypadki potwierdzone zostały w:

- Kłodzko Miasto - 9
- Kłodzko Gmina - 3
- Nowa Ruda Miasto - 5
- Nowa Ruda Gmina - 2
- Gmina Bystrzyca Kł. - 6
- Gmina Lądek- Zdrój - 3
- Gmina Stronie Śl. - 1

Zgon - 1 Gmina Międzylesie

 

Wasze komentarze

Wiosną w DPS Ścinawka i Nowa Ruda było pozytywne 2 osoby personelu i trzech mieszkańców, to Pan Starosta wyskoczył przed szereg. Chyba dostał po uszach bo obecnie pozytywnych wyników jest wiele więcej a Pan Starosta milczy.
czwartek, 26.11.2020 07:46 autor:

Szpital w Kłodzku poszukuje pielęgniarek do pracy pilnie!!
ale dlaczego dopiero teraz? przecież pani panująca dyrektor miała szuflady pełne podań o prace od pielęgniarek i gdzie one wszystkie są?
pracują te pociotki i oddziałowe te które robią to co pani dyrektor każe ,
pozostałe są gnębione nawet w takich czasach kiedy w tym
dziadowskim szpitalu nie ma komu pracować !
ale za to szpital ma 3 dyrektorów, podwójne stanowiska kierownicze,
i dalej rozbudowuje administrację !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czwartek, 22.10.2020 11:16 autor: emeryt

Co ta banda robiła przez kilka miesięcy!? Otóż dzieliła stanowiska i dotacje dla swoich zamiast przygotować się na druga falę zachorowań ! !
środa, 21.10.2020 18:46 autor: autor

100/100
czwartek, 22.10.2020 07:58 autor: Autorek

Powiat Kłodzko, około 160 000 mieszkańców, 228 przypadków koronki, istna epidemia, trzeba wszystko pozamykać!!! Obecnie wyróżnia się 7 gatunków koronawirusa, tak podaje Wikipedia. Ile z tych osób ma covid 19? Testy wykazują każdego a często błędny wynik dodatni, to ile osób naprawdę choruje?
środa, 21.10.2020 22:09 autor: Pan B.

A Biedronce w Ladku cała obsługa chodzi z kiniolami na wierzchu i jest kwestia czasu jak zarazi pół Ladka.
środa, 21.10.2020 18:48 autor: Ladkowy

Chciałem się podzielić z Wami pewną refleksją; chodzi o tzw "godziny dla seniora". Drażni mnie już sam fakt, że jest to przywilej, a nie obowiązek. Ups... przepraszam - jest obowiązek - dla młodszych bo jak złapią takiego w sklepie, to jest na niego cały pakiet kar. Ci tzw. "seniorzy" chyba nie bardzo wzięli sobie do serca fakt, że ktoś im stworzył przywilej ? We wspomnianych godzinach jest najmniejszy ruch w sklepach ale za to chętnie robią zakupy w godzinach szczytu. Standardem stał się korek do ronda na Noworudzkiej. Aż mnie skusiło postać raz i sprawdzić skąd ten korek i ... na samym przodzie, tuż przed pustym rondem autko z "załogą": dziadek - pilot i babcia - nawigator. Rondo jest puste ale na podjęcie decyzji w pewnym wieku trzeba trochę czasu. Pytam więc po co pchać się do miasta jak ludzie wracają z pracy ? Albo inna sytuacja: parking przed sklepem, spory ruch aut - każdy szuka miejsca do zaparkowania i ... jest jedno ! Ale ... stoi na nim babcia i ze skrzywioną miną informuje każdego chętnego do zaparkowania, że trzyma miejsce dla męża. Po 20 minutach akcja trzymania miejsca trwa nadal ... Jestem za godzinami dla seniorów ale też za tym by seniorzy też tylko w tych godzinach poruszali się autami (w celach zakupowych) !
środa, 21.10.2020 18:41 autor: taka_refleksja

Kiedy wreszcie zamkną szkoły??
środa, 21.10.2020 11:50 autor:

Kiedy wreszcie zaczną leczyć chorych i wykonywać operacje! !!!!!!
środa, 21.10.2020 12:29 autor:

Twoja jest planowa czy ratująca życie ?
środa, 21.10.2020 16:32 autor: Hanek

Dzieki Doba za info. A moze tak mapke???
środa, 21.10.2020 15:17 autor:

No to kiedy czerwona strefa???
środa, 21.10.2020 14:09 autor: zbych

Co z biedronką w Kudowie pracownicy mówią a wszyscy pracują