komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 4 lipca 2020

Odona, Malwiny

Trzeci przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie kłodzkim. To mężczyzna z gminy Kłodzko

sobota, 28.3.2020 15:58 , komentarze: 48 , odsłony: 27788
kategorie artykułu:

Kolejny, trzeci, przypadek zarażenia koronawirusem w powiecie kłodzkim. Tym razem z Gminy Kłodzko. Mężczyzna przebywa na kwarantannie domowej.

- Sanepid sprawdza stan chorego. Lekkie objawy, wg procedur, nie powodują konieczności hospitalizacji - informuje Maciej Awiżeń, starosta kłodzki. - Apeluję-przestrzegamy zasad, zostańcie w domu.

Pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie kłodzkim potwierdzony został 24 marca, a zakażona to mieszkanka Kudowy-Zdroju, kobieta w średnim wieku, która obecnie przebywa na leczeniu w szpitalu w Wałbrzychu.

Drugi przypadek wykryto u mieszkanki gminy Stronie Ślaskie. Z ustaleń naszej redakcji wynika, że zakażona to młoda kobieta, która podróżowała autobusem z zakażonym kierowcą, spoza naszego powiatu. Kobieta przebywała na kwarantannie, nie miała objawów choroby jednak tak jak pozostali pasażerowie poddana została testowi. Wynik okazał się pozytywny.

 

 

Wasze komentarze

Czy z Gołogłów?
sobota, 28.03.2020 16:08 autor: Mirosław

Czemu takie przypuszczenia?
sobota, 28.03.2020 16:34 autor: On

Mówi się z Gołogłowów a nie Gołogłów.
sobota, 28.03.2020 16:47 autor:

Pierwsze słyszę o takiej odmianie Gołogłowów
sobota, 28.03.2020 16:55 autor:




Piszę się czy mówi ;)
sobota, 28.03.2020 17:32 autor: Agnieszka

Przez lata jeździło się do Szalejowa coś było w Szalejewie ale jak do władzy doszedł wójt z wykształceniem podstawowym to jeździ się do Szalejowa, coś jest w Szalejewie i tak samo jest z nazwą Gołogłowy. Jutro pojedziecie pod Wrocław do Żórawny i będziecie in tłumaczyć że Żórawina pisze się z. , u, a nie ó.
niedziela, 29.03.2020 12:22 autor: Fx

Ołdrzychowice
sobota, 28.03.2020 23:34 autor: Patol

Kto z oldrzychowic?
niedziela, 29.03.2020 18:17 autor: Mieszkanka

Rodo
poniedziałek, 30.03.2020 09:05 autor: Rodo

!!!Gołoglowy!!! Nie będę mówił u kogo bo zaraz mnie oskarżą. Od podania informacji jest władza. A jak szczury ..... pochowała się. Równie dobrze zamiast w Gminie Kłodzko mogli podać W Państwie Polskim.
niedziela, 29.03.2020 11:17 autor: Bilo

A dlaczego nie mówi się o tym chorym z Nowej Rudy, który podczas transportu do szpitala zakaźne go zadał ratownikowi nożem 8 ciosów.
niedziela, 29.03.2020 12:12 autor: Realista

Nie ma problemu bo nie robią badań. Dlatego mamy tak mało chorych na koronawirusa .KPINA, KPINA i jeszcze raz KPINA .chory w domu co to ma znaczyć jak zacznie się dusić to co w tedy. Do respiratora DALEKO
niedziela, 29.03.2020 00:39 autor:

Czy ktoś wie z jakiej wioski konkretnie ten przypadek. Powinni podawać dokładnie skąd ażeby bardziej uważać na siebie
sobota, 28.03.2020 20:08 autor: Ania

Z PIETROPAWLOWSKA
sobota, 28.03.2020 20:49 autor: Fff

Też tak słyszałem
niedziela, 29.03.2020 08:33 autor:

W Kudowie podobno 71 osób na kwarantannie oszukują nas z tymi informacjami.
sobota, 28.03.2020 21:30 autor: Joanna

Na kwarantannie wybrał się do szpitala a pielęgniarka i lekarz w izolacji
sobota, 28.03.2020 17:34 autor: Monika

Kiedyś ludzie siedzieli w domu, teraz jak pojawiły się obostrzenia masa ludzi chodzi na spacery. Rząd powinien zakazać siedzenia w domu wtedy ludzie (na przekór wladzom) siedzieli by w domu.
sobota, 28.03.2020 16:08 autor: WiernyCzyteknik

to wiadomo skad jest ta osoba