komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 4 grudnia 2020

Barbary, Krystiana

PKS w Kłodzku zawiesza wszystkie połączenia

piątek, 20.3.2020 13:20 , komentarze: 33 , odsłony: 14124
kategorie artykułu:

PKS w Kłodzku wydał komunikat, w którym informuje, że w związku z zagrożeniem epidemicznym koronawirusem, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów od 21 marca 2020 r. do odwołania, zawiesza wszystkie połączenia autobusowe.

 

 

 

 

Wasze komentarze

Cały kłodzki samorząd,jej spółki zależne,powiat to taki lokalny titanic,rządzą jak ich koledzy i koleżanki partyjne z PO.
wtorek, 24.03.2020 18:08 autor: Marian

Bo kto daje kolejny raz władze osobie ktora wyprowadzono z galerii w kajdanach chyba ....
piątek, 20.03.2020 19:53 autor: Omnibus

Teraz czekamy na info o zwrocie za bilety miesięczne, ciekawe jaką będzie decyzja?
piątek, 20.03.2020 15:20 autor: Polaniczanka

Ciekawe czy zwrócą za bilety miesięczne ,bo nawet nie raczą takiej informacji dać
piątek, 20.03.2020 14:46 autor:

Jak przy każdej trudnej chwili są tacy co bez względu na ryzyko pomagają i tacy co zwijają żagle.
sobota, 21.03.2020 17:21 autor: Kkirk

wiadomo kto stanowi radę nadzorczą tego bankruta , ale chyba jest jeszcze co ukraść skoro tak postępują pod płaszczykiem troski o ludzi !!!!
sobota, 21.03.2020 08:44 autor: greg

Aż się prosi aby odpowiednie służby zainteresowały się tą farsą
piątek, 20.03.2020 20:43 autor: Ala

Wcale mnie to nie zdziwiło wręcz przeciwnie. Tylko czekali na taką możliwość. PKP jeździ prywaciarze również, a nasz rodzimy przewoźnik wakacje. Istna kpina.
piątek, 20.03.2020 20:40 autor: Pp

Rozumiem, że za okres od 21 do 31 marca zostaną zwrócone lub przeniesione pieniądze za bilet miesięczny.
piątek, 20.03.2020 20:07 autor: Rob

Dostępność kursów
PKSu w Kłodzku to jedna wielka fikcja, w regionie praktycznie nie da się nigdzie tym dojechać. Nie trzeba epidemii
piątek, 20.03.2020 19:38 autor: Andrzej

Wypłaty zawiesili sobie również
piątek, 20.03.2020 17:07 autor:

Te ogłoszenie to jakiś anonim. Kto to napisał? Pewnie Gall. Prezeska bała się podpisać ogłoszenie? Starostę to nie razi? Dziwne...
piątek, 20.03.2020 16:55 autor: Nemo

Od jakiegoś czasu autobusy jeżdżą jak sobie chcą. Wielka dama prezes udaje że wszystko jest w porządku. Dorwała się do koryta i udaje że zna się na rzeczy.I pomału, pomalutku wszystko topi to w gównie. "Dokąd idziesz BABO?"
piątek, 20.03.2020 16:18 autor: Podróżnik

Pogielo Cię całkiem czy co.
piątek, 20.03.2020 16:23 autor: Pizza

No *****
piątek, 20.03.2020 16:22 autor: Food

Kłodzku PKS to od czasu rządów prezes Żytyńskiej jedno wielkie dziadostwo! Do tej pory udawał, że jest! A teraz to już zgon na amen.
piątek, 20.03.2020 15:36 autor: Nikolka

I naturalnie pani prezes też zawiesza sobie wypłatę !!??
piątek, 20.03.2020 15:30 autor: Borewicz

I tak ich niema i mam nadzieje że po tym się już nie podniosą