komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 11 lipca 2020

Olgi, Kaliny

Staropolanka przekaże 50 tys. butelek wody dla wszystkich szpitali zakaźnych w Polsce

czwartek, 19.3.2020 20:00 , komentarze: 19 , odsłony: 3836
kategorie artykułu:

W najbliższych dniach do wszystkich Jednoimiennych Szpitali Zakaźnych w Polsce trafi woda mineralna Staropolanka. Taką decyzję podjął Zarząd Uzdrowisk Kłodzkich i jak wyjaśnia, jest to wyraz wdzięczności i solidarności z personelem medycznym i ratownikami, którzy codziennie narażają swoje zdrowie w celu minimalizacji skutków epidemii. 

 

 

Wasze komentarze

Pracownicy narażeni są na wirusa różni kierowcy tam przyjeżdżają zero środków ostrożności Niech ktoś się wreszcie za to weźmie A nie tylko biura mają ochronke latem upał w tych halach ludzie robią wydłużone godziny temperatura ponad 30 stopni A biura skrócone godziny bo temperatura wiem bo pracowałem w sezonie
sobota, 21.03.2020 08:19 autor: Domino

Pracownik produkcji jest tam nikim Tylko te układy się liczą awanse i premie dla wybranych modeli
piątek, 20.03.2020 19:09 autor: Józefa

Może tak najpierw zadbać o swoich pracowników - cały zuk i rozlewnia to najgorszy syf !!!
piątek, 20.03.2020 15:35 autor: Witek

Napisali że "mineralną",do szpitali ...w plastiku....a może by tak reaktywować hutę szkła do produkcji butelek jednorazowych do wody MINERALNEJ i wtedy można mówić o zdrowotności TEJ wody a rząd ,samorząd ,firma w porozuieniu spowodować skup szkła do produkcji i znowu byłaby ekologia a nie mamienie Ludu gazem do jankesów......ilu by zarobiło a ile by zniknęło szkła z lasów,rowów itp,itd....
piątek, 20.03.2020 10:28 autor: Victor

Boże ludzie, nie dosyć że pomagają chorym to wy jeszcze macie jakieś wąty, od tej kwarantanny już wam się całkiem w głowach poprzewracało.
piątek, 20.03.2020 11:15 autor: Daria

W Polsce jak w lesie. Boli że ktoś coś komuś "za darmo" chce dać i to nie jesteście wy?
piątek, 20.03.2020 09:59 autor: Mirek

staropolanka= komecjolanka
piątek, 20.03.2020 06:08 autor:

50 tys. plastikowych butelek, hehe ekologia a nam się ogranicza korzystanie z plastikowych słomek i widelców. Dzwonię do Gerty Thunberg niech ratuje świat :) a tak po za tym to kranówa gazowana w plastiku.
piątek, 20.03.2020 01:02 autor:

Bardzo doceniam gest ale to chyba bardziej reklama. Jedna woda hurtem kosztuje max. 1zł. 50 000 zł za reklamę na całą Polskę bezcenne.
czwartek, 19.03.2020 21:01 autor:

wczoraj, 19 godz temu
33