komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 7 czerwca 2020

Roberta, Wieslawa

19.03.: dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim

czwartek, 19.3.2020 11:32 , komentarze: 2 , odsłony: 6935
kategorie artykułu:

Przedstawiamy aktualne dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim. Na 19 marca nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem w powiecie. 1 osoba jest hospitalizowana, a  341 osób objęto kwarantanną.

W sumie liczba potwierdzonych zakażeń w Polsce wynosi obecnie 305. Pięć z tych osób zmarło.

 

Wirus przenosi się drogą kropelkową. Aktualnie nie ma szczepionki przeciw nowemu koronawirusowi. Można natomiast stosować inne metody zapobiegania zakażeniu. 

  • Często myj ręce używając mydła i wody, a jeśli nie masz do nich dostępu, używaj płynów/żeli na bazie alkoholu (min. 60%).
  • Podczas kaszlu i kichania zakryj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką – natychmiast wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza i umyj ręce.
  • Zachowaj co najmniej 1 metr odległości między sobą a innymi ludźmi, szczególnie tymi, którzy kaszlą, kichają i mają gorączkę.
  • Dłonie dotykają wielu powierzchni, które mogą być skażone wirusem. Jeśli dotkniesz oczu, nosa lub ust zanieczyszczonymi rękami, możesz przenieść wirusa z powierzchni na siebie.
 

Wasze komentarze

Jak może być dobrze kiedy po szczytnej osiedlu chodzą wyznawcy jechowy młodzi ludzie po wszystkich blokach i klatkach właśnie dostałam zdjęcie mam nadzieję że mieszkańcy zwrócą uwagę i zarraguja
czwartek, 19.03.2020 17:46 autor: Mieszkanka od zawsze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe