komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 15 lipca 2020

Henryka, Wlodzimierza

Kierował pojazdem mając 1,4 promila alkoholu w organizmie

poniedziałek, 3.2.2020 13:19 , komentarze: 2 , odsłony: 1996
kategorie artykułu:

Policjanci w Nowej Rudzie zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wskazało, że 35-latek miał w organizmie 1,4 promile alkoholu.

- Pomimo wielu apeli policji, a także kontroli stanu trzeźwości, nadal na drogach powiatu kłodzkiego poruszają się osoby, które kierują pojazdami w stanie nietrzeźwości, powodując zagrożenie na drodze.
Policjanci w Nowej Rudzie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. Kierowcą okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, od którego wyczuwalna była woń alkoholu.  Po przebadaniu mężczyzny policjanci stwierdzili, że jest nietrzeźwy i ma 1,4  promile alkoholu w organizmie - informuje podinsp.Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy powiatowej Policji w Kłodzku. 

Przypominamy, że  świetle obowiązujących przepisów za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub po użyciu innego, podobnie działającego środka, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, 5 tysięcy złotych kary oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat.

 

Wasze komentarze

Dadza mu zakaz a on i tak bedzie dalej jezdzil. Smieszne czy tragiczne???
poniedziałek, 03.02.2020 14:34 autor: kierowca

Teraz czas na sąd - 7mio krotny zakaz prowadzenia pojazdów , koleś się skruszy i już nie będzie jeździł - tak jak ten glonojad w zeszłym tygodniu 4krotny zakaz a blacha za kółkiem !!!@
poniedziałek, 03.02.2020 15:51 autor: Borewicz

tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele