komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 26 stycznia 2020

Tymoteusza, Michała

VII Festiwal Osób Niepełnosprawnych "Spotkania Radością Malowane" [Foto, Wideo]

piątek, 22.11.2019 19:02 , komentarze: 0 , odsłony: 2151
kategorie artykułu:

Już po raz siódmy w Polanicy-Zdroju zorganizowany został Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych pn. "Spotkania Radością Malowane". Tegoroczna edycja wydarzenia, którego celem jest zaprezentowanie twórczości osób niepełnosprawnych oraz integracja społeczna dzieci i młodzieży odbyła się 22 listopada w polanickim Teatrze Zdrojowym. 

Podczas tegorocznej swój talent zaprezentowali podopieczni: Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie, Domu Pomocy Społecznej w Jaskulinie, Domu Pomocy Społecznej w Podzamku, Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie, Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu, Domu Pomocy Społecznej dla dzieci w Świebodzicach, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dzierżoniowie, Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Polanicy-Zdroju, Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie (oddział Ścinawka), Zespołu Szkół Specjalnych w Kłodzku, Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej, Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej nr 3 w Kłodzku, Domu Pomocy Społecznej w Ludwikowicach Kłodzkich, Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Starym Wielisławiu oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Lądku-Zdroju. 

Wydarzenie uświetniły zabawy z animatorami Regionalnej Szkoły Turystycznej w Polanicy-Zdroju. 

Grand Prix tegorocznego festiwalu trafiło do Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej nr 3 w Kłodzku. 

Decyzją jury, Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Polanicy-Zdroju z układem tanecznym "Mucha" oraz Dom Pomocy Społecznej dla dzieci w Świebodzicach z przedstawieniem na podstawie wiersza Juliusza Tuwima "Murzynek Bambo", zgłoszone zostaną do festiwalu, który odbywa się w Nachodzie. 

 

Wasze komentarze

piątek, 24.1.2020 10:19
środa, 22.1.2020 17:10
24
wtorek, 21.1.2020 00:09
13
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele