komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 24 października 2020

Rafala, Marcina

Zderzenie na DK-8 pomiędzy Szalejowem Górnym, a Kłodzkiem. Są ranni

środa, 21.8.2019 13:56 , komentarze: 18 , odsłony: 30737
kategorie artykułu:

21 sierpnia ok.godz. 13.30 na drodze krajowej nr 8 pomiędzy Szalejowem Górnym a Kłodzkiem doszło do zderzenia dwóch aut osobowych oraz samochodu ciężarowego.

Jak informuje rzecznik KPP Kłodzko ranne zostały cztery osoby, w tym dziecko, wszystkie trafiły do szpitala.

 

 

Wasze komentarze

Tak przy okazji. Czy ktoś wie, kiedy (i czy w ogóle) ruszy budowa nowej drogi Wrocław-Łagiewniki-Kłodzko-Szczytna i Duszniki-Kudowa?
środa, 28.08.2019 09:10 autor: Cisza

mistrz kierownicy...nie pisz komentarzy.skoro nie wiesz co się stało.i nie obrazaj osób biorących udział w wypadku.nikt tu nie silił się na pomysł wyprzedzania tira skoro tak wnioskujesz na podstawie zdjęcia
piątek, 23.08.2019 18:07 autor: #

Przejeżdżałem w tym dniu i mam pytanie dlaczego policja nie monitoruje tej drogi tylko stoją za krzakami a wystarczyło by przejechać na tym odcinku co jakiś czas i tych bandytów drogowych wyłapać . Tiry przeładowane pod górę jeden drugiego wyprzedza osobowe szroty dymią wyprzedzają i po to żeby zaraz hamować istny cyrk na tej drodze
czwartek, 22.08.2019 18:10 autor: kierowca

Można się sprzeczac jak kto jeździ ale jakby poszedł do więzienia sprawca wielu tragedii na wiele lat to inni by się bali. A pisze tu o zarządcy drogi, wykonawcy, odbiorcy. Nawierzchnia jest bardzo śliska i przez to niebezpieczna, kierowcy nie potrafią tego przewidzieć zwłaszcza gdy jest mokra, ale bez powodu między Kłodzkiem a Bardem nie jest 50 km/h, gdy była poprzednia nawierzchnia było 70 i nie było tyle wypadków. A wystarczy wynająć ekspertów niezależnych żeby to potwierdzili a sąd by ocenił kto zawinił a winowajce upublicznic by było to przestroga dla innych kombinatorów. A z drugiej strony jest to dochodowy biznes, dla lawecuarzy, blacharz, strażaków, policji, pogotowia, szpitali, ubezpieczycieli.
czwartek, 22.08.2019 10:16 autor: Realista

Mieszkam w "strefie DKL" od dwóch lat i wygląda to tak: jedzie sobie kierowca z Warszawy DK nr 8 z dozwoloną prędkością po czym mija Wrocław i.....musi zwolnić o połowę. Tak się wlecze i wlecze polując na możliwość wyprzedzenia. I tak właśnie dochodzi do wypadków na drodze gdzie miejscowi jeżdżą ze średnią prędkością 60 km/h. Może bezpieczniej byłoby jeździć z prędkością bliską dozwolonej na danym odcinku ?
środa, 21.08.2019 21:12 autor: real

Z parkingu CPN wyjeżdża sobie rano konwój TIR-ów,tak w paczce po 4-5 sztuk.I jadą chłopcy w kolumnie od Kłodzka do Kudowy.Chcesz wyprzedzić na tym 40 kilometrowym odcinku? Próbuj!
środa, 21.08.2019 22:14 autor: Maschinengewehrschütze

CPNów już dawno nie ma
czwartek, 22.08.2019 08:03 autor: Stacjapaliw

Czy, ci chodzi o Orlen?
czwartek, 22.08.2019 08:48 autor:

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK