komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 16 października 2019

Gawla, Ambrozego

Premier Morawiecki w Polanicy-Zdroju. Zapowiedział wzrost płacy minimalnej o 200 zł [Foto, Wideo]

środa, 12.6.2019 18:54 , komentarze: 88 , odsłony: 17399
kategorie artykułu:

12 czerwca z niespodziewaną wizytą do Polanicy-Zdroju przyjechał premier Mateusz Morawiecki. O przyjeździe prezesa Rady Ministrów przedstawiciele mediów dowiedzieli się nieco ponad dwie godziny przed spotkaniem. 

Premier przebywał z wizytą w firmie Staropolanka, gdzie na tle linii rozlewniczej wód mineralnych zorganizowane zostało krótkie spotkanie z przedstawicielami mediów.  

- To właśnie z takich kręgów, jeśli mogę tak powiedzieć, składa się kręgosłup polskiej gospodarki. Z takich kręgów jak te słynne, polskie zakłady Staropolanka, które właśnie w znakomity sposób kontynuują tradycje - mówił premier Morawiecki. 

Mateusz Morawiecki zapowiedział także wzrost płacy minimalnej. 



 

Wasze komentarze

PANIE PREMIERZE RODZICE DZIĘKUJĄ
sobota, 22.06.2019 12:30 autor:

POZIOM UBÓSTWA DZIECI SPADŁ 70 DO 5 PROCENT
sobota, 22.06.2019 12:33 autor:

TE WPISY TO POZIOM OBYWATELI RP
niedziela, 16.06.2019 12:21 autor:

Panie Premierze bardzo proszę o zbadanie sprawy prywatyzacji ZUK-u za czasów panowania PO. ZUK wyceniony na ok 1 mld złotych został sprzedany za 130 ml. Proszę Pana bardzo aby rozliczyć oszustów.
poniedziałek, 17.06.2019 11:59 autor: M.U.

Premier w największej zlodziejskiej firmie w okolicy otoczony przez pisowskich pajacow - dobrze że dowiezli wazyline i ochraniacze na kolana !
czwartek, 13.06.2019 21:19 autor: baltazar

Szkoda mi takich ludzi jak ty.
czwartek, 13.06.2019 21:35 autor:

Nie zniesienie podatków bo na 500 plus zabraknie
czwartek, 13.06.2019 23:51 autor:

A jeszcze Rydzykowi trzeba dać to podatki i ceny w górę szlak mnie trafia jak na to patrzę
czwartek, 13.06.2019 23:54 autor:

Jak by to powiedział Twój szef "spieprzaj dziadu"...!!!! Czego tutaj szukasz???
piątek, 14.06.2019 02:06 autor: Gall

jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie ośmieszaj się swoją kiepska refleksja
piątek, 14.06.2019 14:49 autor: Ewa B.

a dlaczego to tak pocichu ta wizyta i staropolanka ?/sa prezniejsze zaklady w okolicy ...
piątek, 14.06.2019 18:21 autor: jerry

panie premierze dziękujemy za to co pan zrobił dla polaków
czwartek, 13.06.2019 11:11 autor:

rolnicy dziękujemy panie premierze
czwartek, 13.06.2019 11:21 autor:


takim jak ty dziękujemy
czwartek, 13.06.2019 18:25 autor:

Nigdy przenigdy mnie nie kupią i nie zagłosuje na PIS !!!
czwartek, 13.06.2019 07:27 autor: Beti

Przyjechał złodziej. A my wszyscy za to płacimy. Nawet karetkę mu dali jakby w ten upał się spocił.
czwartek, 13.06.2019 07:37 autor: Brawo

złodzieje juz byli . Brawo P Premierze
czwartek, 13.06.2019 09:31 autor: link

Skoro tak dobrze firma prosperuje to dlaczego takie marne grosze płaca ludziom na produkcji że uciekają do pracy do Czech . Cos tu jest nie tak? zatrudniają na swoje stołki za kilka tys. a inni biede klepia
czwartek, 13.06.2019 07:40 autor: jozek

Witamy Panie Premierze w pięknej okolicy Polanicy Zdrój
czwartek, 13.06.2019 10:44 autor: link

witamy pana premiera na ziemi kłodzkiej
czwartek, 13.06.2019 11:05 autor:

Panie Morawiecki moze porozmawiajmy o dlugu publicznym ktory wasnie przekroczyl 1 BILION ZŁOTYCH :) a nie o podniesieniu najnizszej krajowej,
w rozlewni mozesz mydlic oczy bo tam na lini pracuja prosci ludzie, mozesz obiecywac czlowieku co chcesz ale to tylko garstka ludzi dlaczego na spontanie nie wyszedles na ulice do ludzi porozmawiac ? :D płyn zdrowo premierze
czwartek, 13.06.2019 11:09 autor: skalpel

Witamy Pana Morawieckiego w naszym pięknym mieście i życzymy dalszych sukcesów.
czwartek, 13.06.2019 11:16 autor: polaniczanka

Spoko za te dwieście podwyżki niebawem kupię miskę ryżu !
czwartek, 13.06.2019 14:10 autor:

brawo panie premierze dzekujemy
czwartek, 13.06.2019 14:29 autor:

nieudacznicy to KOALICJA EUROPEJSKA
czwartek, 13.06.2019 14:34 autor:

Panie Morawiecki moze porozmawiajmy o dlugu publicznym ktory wasnie przekroczyl 1 BILION ZŁOTYCH :) a nie o podniesieniu najnizszej krajowej,
w rozlewni mozesz mydlic oczy bo tam na lini pracuja prosci ludzie, mozesz obiecywac czlowieku co chcesz ale to tylko garstka ludzi dlaczego na spontanie nie wyszedles na ulice do ludzi porozmawiac ? :D płyn zdrowo premierze
czwartek, 13.06.2019 15:15 autor: skalpel

Zapraszamy Premiera do Kvasin! Tu nas Polaków więcej pracuje niż w Staropolance.I o najniższej krajowej nie musiałby Pan mówić...Tylko o czym wtedy? Dlaczego pracujemy tu a nie w Polsce?
czwartek, 13.06.2019 16:34 autor: Pepiczek

PREMIER 100 LECIA
czwartek, 13.06.2019 16:50 autor:

ZABRAŁ OSZUSTOM DAŁ LUDZIOM
czwartek, 13.06.2019 16:56 autor:

Kto da te płacę minimalna ? Rząd ? Przecież Pinokio doskonale wie , że rząd nie ma swoich pieniędzy tylko gospodaruje pieniądzem podatnika czyli też moim i aby komuś dać to musi komuś zabrać, innej metody nie ma , no chyba , że pożyczy . Te Wasze 200 więcej jest funta kłaków warte, bo po pierwsze fiskus zabierze w PIT-ie a resztę w innych podatkach bezpośrednich i pośrednich .
środa, 12.06.2019 20:02 autor: a tak sobie

Panie Premierze, kiedy zniesie pan podatek od lokat bankowych wprowadzony przez komunistę Belkę ?
środa, 12.06.2019 20:59 autor:

Upały są to chłopaki wpadli po drodze wody sie napić....
środa, 12.06.2019 19:13 autor: sc

Wzrost płacy minimalnej :)... Za 30 lat pracy w tym zakładzie który Pan odwiedził zarabiam o 300 zł więcej od zapowiadane kwoty. To tak jakby za każde przepracowane 10 lat mój zakład pracy wyplacał mi 100 zł.
Wstyd :(
środa, 12.06.2019 19:30 autor:

a ten jegomość spotkał się z panią prezydent Gdańska bo jakoś cicho o tym a wtorek dawno minął
środa, 12.06.2019 19:33 autor: areał

Skoro o płacy minimalnej Pan Premier mowił,to chyba załoga Staropolanki oscyluje w tych klimatach :)
środa, 12.06.2019 19:50 autor: Maschinengewehrschütze

Dużo się nie pomyliłeś...
środa, 12.06.2019 22:10 autor: Globus

Wzrost płacy minimalnej powyżej inflacji powoduje mniejszą opłacalność krajowych produktów względem importowanych i większą szansę zamykania drobnej działalności. Jedynie ZUS będzie miał zastrzyk nowej gotówki. Panie Premierze to są podstawy ekonomii i Pan dobrze o tym wie.
środa, 12.06.2019 20:32 autor: Ben

Chyba idzie inflacja też podnosoli wynagrodzenia ale przyszedł balcerek i wszystkich dobil wielkie firmy już padają a reszta ucieka z Polski obywatele powinni być godnie oplacani za pracę czas skończyć z rozdawnictwem przede wszystkim kierownictwu np zuk a dać pracownikom godne wynagrodzenia a nie opowiadać dyrdymaly a tak wogole to dobro narodowe staropolska to teraz plastik fantastik powinno się wrócić do szkła ale co tam pisiorom po nich zostaną suche źródła
środa, 12.06.2019 21:06 autor: Mieszkanka od zawsze

Oj kwiczą sprzedawczyki.
czwartek, 13.06.2019 00:11 autor:

Widziałam z ulicy jak pakowali do samochodów
środa, 12.06.2019 21:10 autor: Ja

Byłam na ulicy i nie widziałam trollu !
środa, 12.06.2019 22:41 autor: Kaśka

W staropolance jak masz plecy to na produkcj 4tys wyciagniesz podpierdalacze i ploykaze tak maja
środa, 12.06.2019 23:18 autor: Krzysztof Sudety

Jak jestes leniem to ****a masz
środa, 12.06.2019 23:19 autor: lll

nosy coraz dłuższe...pasibrzuchy
środa, 12.06.2019 22:25 autor: abc

Rozlewnia Staropolanki powstała w PRL - premier Morawiecki chwali dokonania PRL.
środa, 12.06.2019 21:58 autor:

Szkoda, że dla samotnych nie ma żadnego 500 plus... Tylko tyramy na innych..., a ceny rosną... Co po 500 plus jak zabierają 1500..
środa, 12.06.2019 22:09 autor:

to juz pewne ze odbiora
środa, 12.06.2019 21:22 autor: Felek

Mam nadzieję że nie wykazał się inteligencją i nie cytował fraszki hi hi hi
środa, 12.06.2019 22:45 autor: kiler

Ale wszyscy odważni "anonimowo"
środa, 12.06.2019 22:38 autor: Kaśka

PiS PO SLD AWS PC - to przez te partie mamy zadłużenie pokolenie. Ciągłe jechanie na deficycie budżetowym.
czwartek, 13.06.2019 00:24 autor:

Cytuję Ferdka: "Boże, Ty widzisz a nie grzmisz!"
czwartek, 13.06.2019 00:35 autor: kłodczanin