komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 24 sierpnia 2019

Jerzego, Bartosza

Wypadek na trasie rajdu terenowego. Jest decyzja Zespołu Sędziów Sportowych!

sobota, 8.6.2019 21:55 , komentarze: 18 , odsłony: 10109
kategorie artykułu:

8 czerwca na trasie organizowanego rajdu terenowego GEOTERMIA LĄDEK-ZDRÓJ doszło do wypadku, w wyniku którego poszkodowane zostały dwie osoby.

Jak się okazuje do zdarzenia doszło w wyniku błędu załogi nr 203, która przejechała fragment trasy OS3 Długopole niezgodnie z książką drogową i poruszała się w kierunku przeciwnym do jazdy pozostałych załóg. Na 12 km tej trasy doszło do czołowego zderzenia, w wyniku którego poszkodowana została załoga nr 212.

O wypadku informowaliśmy TUTAJ 

 

 

Kilka godzin później, po otrzymaniu raportu od kierownika Centrum Kierowania Rajdem oraz dyrektora zawodów, Zespół Sędziów Sportowych wydał decyzję o skierowaniu sprawy do Głównej Komisji Sportu Samochodowego, z rekomendacją zawieszenia licencji dla załogi, która doprowadziła do zdarzenia. 

Poniżej publikujemy treść decyzji. 

 

 

 

Wasze komentarze

Skończyć z tymi pseudorajdami i rajdowcami
niedziela, 09.06.2019 14:17 autor: Ktoś

Tak moż enic nie róbmy siedzmy w domu ?
niedziela, 09.06.2019 15:00 autor: Rafał

Ty lepiej siedź na d.pie bo tu zero organizacji
wtorek, 11.06.2019 07:06 autor: Mieszkaniec

Polska
sobota, 08.06.2019 22:01 autor: Obserwator amatorów

Tak Polska. Ale to nie państwo zawiniło, a ludzie.
niedziela, 09.06.2019 00:13 autor:

A Polska to nie ludzie?
niedziela, 09.06.2019 10:51 autor:

Nie. Polacy to ludzie, Polska to kraj
poniedziałek, 10.06.2019 11:39 autor:

dla takich rajow nie..niech se robia takie parodie rajdu u siebie pod domem wies..Zgadzam sie zero organizacji rajd dla..bez obrazy wiocha
niedziela, 09.06.2019 19:25 autor: darek

To a jakieś jaja. Zero organizacji, zero zabezpieczeń... Wielkie brawa dla strażaków z Osp że sobie poradzili i sprawnie przeprowadzili akcje, czekali chwilę na sprzęt, ale jak się dowiedzialem nie ich wina, organizator nie zadbał o zabezpieczenie techniczne!!! Śmiech na sali! Mam nadzieję że nigdy więcej takie coś się nie odbędzie, bardzo niebezpieczne i nie zabezpieczone jak powinno, śmiech na sali. Licencje chcą zabrać załodze... Wstydu organizator nie ma. SAM DAŁ CIAŁA!!!
niedziela, 09.06.2019 10:57 autor: Tu i teraz

Licencje na organizowanie takich imprez to bym zabrał organizatorom . :(
niedziela, 09.06.2019 10:59 autor: zzz

Trzeba było w domu siedzieć i piwa się napić, a nie niszczyć naturę tymi złomami...
niedziela, 09.06.2019 12:43 autor: Bogobojowy

Przeładunek pilota trwał dwadzieścia pięć minut pod kopalnią piaskowca ,wspomiali ratownicy medyczni dawne czasy. . A biedny chłopak ciepiał .
niedziela, 09.06.2019 00:41 autor: Olek

Ujowo wyznaczyli trasę.. Za dużo serpentyn przy sobie i zdziwienie że doszło do pomyłki i całą winę walą na załogę.. Brawo, aby tylko umyć ręce .Mieli ludzi którzy kiedyś obstawiali zawody to pobrali młodzików aby przyciąć koszta, nawet głupich gwizdków nie dali.. Co taki młody miał zrobić z tłumem ? Odezwał się to zaraz go uciszyli i robili swoje. Niestety ale kilka rzeczy pozostało niedopracowane a najbardziej rażące w oczy to te które organizator zrzuca na zawodników.
niedziela, 09.06.2019 01:12 autor: xxx

Chłop chyba w szoku był