komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 20 października 2020

Ireny, Kleopatry

15.08.:dane dot. sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim

sobota, 15.8.2020 10:40 , komentarze: 15 , odsłony: 6653
kategorie artykułu:

W ciągu ostatniej doby na terenie powiatu kłodzkiego nie wykryto nowego przypadku zakażenia koronawirusem. Jedna osoba wyzdrowiała.

Przedstawiamy aktualne dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim. Na 15 sierpnia całkowita liczba przypadków wykrytych zakażeń to 405 (w tym 13 zgonów 282 ozdrowieńców). Aktywne przypadki - 110. 29 osób jest hospitalizowanych, a 202 osób objęto kwarantanną (88 decyzją PSSE  + 76 w izolacji).

 

 

 

Wasze komentarze

Hahaha
sobota, 15.08.2020 19:28 autor:
Groźba karalna!
sobota, 15.08.2020 16:57 autor:
znaczy.....co karalne ?
sobota, 15.08.2020 19:14 autor:
W Kudowie największa zarazą jest Robert Duch
sobota, 15.08.2020 11:46 autor: autor
Zlapalas (a moze zlapales) cos od niego?
sobota, 15.08.2020 12:16 autor:
Odpowiedź do roberta ducha
sobota, 15.08.2020 14:08 autor: W 3 minucie słychac
Haha i co jeszcze może mam tu robić i płacić...
sobota, 15.08.2020 14:07 autor: W 3 minucie słychac
Widać jaki jest twoj stan psychologiczny Panie Robert. Zazdrość źe ktoś godnie moźe pracować i godnie być wynagradzany .Pan ma wieczny problem zaistnienia w polityce .Czy nie zadał Pan sobie pytania ,a moźe ja winny jestem źe społeczeństwo niechce mnie docenić. W Czeskiej Republice pracuje parę tysięcy Polaków i tak z dnia na dzień zakazać im pracy ?mają rodziny ,kredyty i swoje plany na przyszłość ,normalną przyszłość. Gdzie im znaleźć inną pracę na podobnym poziomie uposażenia ? Dodam Panu nie z tamtej strony idzie epidemia .Winę ponosi Władza nasza która dla celów politycznych nie wykonywała należycie testów, i winni my jesteśmy ,nie przestrzegamy podstawowych zasad chigieny .Pan myśląc źe zrobi karierę na sloganie zabrać pracę tym co pracują uczciwie w Czeskiej Republice ,zrobi Pan wreszcie wymarzoną karierę polityczną. Odpowiem Panu kolejna mocna Pana porażka. Zmień Pan samego siebie i podejście do źycia ,tak by Pana zauważono w źyciu społecznym jako uczciwego ,uczynnego i pogodnego człowieka .

sobota, 15.08.2020 11:54:56 autor: Kudowianka

Tutejszy Antoni to tak naprawdę ukryta opcja LGBT mająca na...