komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 5 grudnia 2020

Sabiny, Krystyny

14.08.: dane dot. sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim [Aktualizacja]

piątek, 14.8.2020 12:01 , komentarze: 27 , odsłony: 7185
kategorie artykułu:

W ciągu ostatniej doby na terenie powiatu kłodzkiego wykryto 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. 11 osób wyzdrowiało. 

Przedstawiamy aktualne dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim. Na 14 sierpnia całkowita liczba przypadków wykrytych zakażeń to 405 (w tym 13 zgonów 281 ozdrowieńców). Aktywne przypadki - 111. 29 osób jest hospitalizowanych, a 205 osób objęto kwarantanną (90 decyzją PSSE  + 77 w izolacji).

- Dzisiaj 1 nowy wykryty zarażony w gminie Kłodzko oraz 11 ozdrowieńców: 3 w gminie Kudowa-Zdrój, po 2 gm. Szczytna, gminie Stronie, miasto Nowa Ruda; po 1 w gm. Kłodzko i miasto Polanica - informuje Maciej Awiżeń, starosta kłodzki. 

 https://pixabay.com/pl/

 

Wasze komentarze

Państwo niema kasy na ratowanie źycia chorych onkologicznych jak młoda Radkowianka ,musi sama szukać kasy by źyc .Kasa jest i szybko znajduje się lub drukuje na własne potrzeby władzy i odziwo opozycja w tej kwestii jest razem z władzą. Czym różni się danie kasy na TVP i obecnie danie kasy sobie władzy. Opozycja tą decyzją zamknęła sobie drzwi do władzy na długie długie lata .Wstyd
sobota, 15.08.2020 06:18 autor: Chłop z Ścinawki Średniej

Pani Poseł Monika Wielichowska głosowała za podwyższeniem uposażenia dla Parlamentarzystow ,urzędników Państwowych, samorządowców i Prezydentowi oraz ustanowienie uposażenia dla pierwszej Damy .Mądrość naszego umiłowanego WODZĄ NARODU PREZESA ROZBIŁA JEDNOŚĆ OPOZYCJI KTÓRA POKAZAŁA NA CZYM JEJ ZALEŹY NIE NA POLSCE A NA KASIE .KASIE .JAK DZIECI ROZPRACOWNI HA HA A NOWA POLSKA SZLACHTA DOSTAJE CO CHCE I OPOZYCJA JEJ TO DAJE .A TY LUDU DRUGIEGO SORTU DO PRACY ZA 2600 HA HA
sobota, 15.08.2020 06:02 autor: Mk

Bełkot delikatnie mówiąc dębil Antek nawet nie poprawnie się wysłowić, a co z Julka?
sobota, 15.08.2020 01:30 autor:

Niech zabija pisie dzwony a trąby niech dudnią całą dobę o szczodrości dyktatorka dla swoich posłusznych żołnierzy. Najpierw obniżyli sobie pensje, aby następnie je podnieść.. Gdzie logika gdzie sens ???
piątek, 14.08.2020 22:05 autor: Góral

Oni wszyscy siebie warci...
sobota, 15.08.2020 06:12 autor: autor

Nadleśnictwo Międzylesie poinformowało, że trasa rowerowa „Pętla Międzylesie”, w związku z prowadzonymi pracami leśnymi, będzie zamknięta do odwołania.
piątek, 14.08.2020 22:42 autor:

Ja skończyłam studia stacjonarne praca nauczyciela wymagała ustawicznego kształcenia mam więc wiele dyplomów studiów podyplomowych a emeryturę taka jak moja kolezanka po zawodowej
piątek, 14.08.2020 20:33 autor: Nauczycielka

no. i było się uczyć? :) taka puenta

piątek, 14.08.2020 22:38:36 autor:

Szlachto pieprzona
piątek, 14.08.2020 21:32 autor:

Jak wszyscy w Twojej partii.... Rzygac mi się chce i już twoich wypocin czytać nie będę. A o pomocy dla naszej Julki zapomniałeś dupku
piątek, 14.08.2020 21:31 autor:

Szlachta nowa musi żyć lepiej A plebs pracować tak było jest i będzie .Dostajecie solidne papu od PiS i mało i mało .
piątek, 14.08.2020 21:06 autor: Antek

Rownoczesnie podwyzszyc emerytury najniższe do 2400 netto. Jak sobie to i ludowi żeby nie myślał lud czy kupić leki czy mydło i nowa bieliznę.Trzeba wszystko robić godnie.
piątek, 14.08.2020 20:11 autor: Bernadetta.

Umiłowany Wódz Narodu Wielki Prezes rozbił opozycję dając im srebrniki ha ha nawet Borys ek głosował ha ha ale hytry lisek na kasę. PREZES TO CUD MĄDROŚCI I MY ZYSKALIŚMY SPORO NAWET NIE KTÓRYM SIĘ MARZY I TYLKO MARZY MIEĆ TAKIE JAKCJE MY ZAROBKI I PODWYŻKI. ..HA HA .
piątek, 14.08.2020 20:04 autor: Antek

Będą podwyżki dla Parlamentarzystow ,urzędników państwowych o 40 % Super będę miał prawie 3000 zeta więcej. ..Super PiS to kochana Partia ..Mało subwencje dla Partii tez podnieśli i PiS będzie miał o 10 baniek więcej SWIAT OTWOREM JESTEŚMY BOGACI A TY SORCIE 2 DO PRACY SZLACHTA MUSI SIĘ BAWIĆ.
piątek, 14.08.2020 17:12 autor: Antek

Święci Ludzie powiadasz, a czy Ci Twoi Święci Bartczakowie i inni wspomogli leczenie naszej krajanki młodziutkiej Julii walczącej dzielnie z chorobą? Zwykli ludzie idą z pomocą, a Wy???
piątek, 14.08.2020 17:42 autor:

Czy wy ludzie potraficie samodzielnie myśleć, nie widzicie że nie ma żadnego koronazajoba a jedynie cel jaki chcą prze to uzyskać, przykład jak pajac Szumowski i jego klika chce się zabezpieczyć przed łamaniem prawa oto projekt ustawy, który chcą uchwalić: "Art. 10d. Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione." - Jeżeli Andrzej Duda jest prezydentem wszystkich Polaków to tej ustawy powinien nie podpisywać, czas pokaże co zrobi.
piątek, 14.08.2020 14:52 autor:

Mój kuzyn ożenił syna było wesele na 150 osób dostalem zaproszenie ale nie poszedłem bo mam rodziców po 80 zjechali goście z całej Polski dopiero za 2 tygodnie będzie ognisko
piątek, 14.08.2020 14:19 autor: Zibi

Działał dla ratowania milionów. ..Ludzie PiS to KRYSZTAŁOWO czyści od Prezesa do radnego Bartczaka . Minister działał w stanie wojny i na wojnie jak na wojnie i błędy się zdarzyć mogą .PiS to nie PO na wszystkim interes robili nawet na cmentarzu. Nasi ludzie to świeci ludzie .
piątek, 14.08.2020 15:36 autor: Antek

1 nowy jutro O a po 2 i to jest wyplaszczenie .
piątek, 14.08.2020 12:37 autor: Mk

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK