komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 18 stycznia 2021

Piotra, Małgorzaty

Polanica-Zdrój: auto uderzyło w drzewo [Foto]

sobota, 23.11.2019 19:59 , komentarze: 18 , odsłony: 15593
kategorie artykułu:

23 listopada po godz. 19.00 na ul. Kłodzkiej w Polanicy-Zdroju (droga między Polanicą-Zdrojem, a Szalejowem Górnym) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Kierująca pojazdem marki Opel z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Kobieta trafiła do szpitala.

 

 

Wasze komentarze

Dostała okres ?!?
środa, 27.11.2019 14:38 autor: ala

chciałam napisać ze ******y mi się pomyliły i dlatego doszło do tego wypadku
poniedziałek, 25.11.2019 13:43 autor:

samo się wycenzurowało chodzi o GEJE
poniedziałek, 25.11.2019 13:46 autor:

KARMA!!!
poniedziałek, 25.11.2019 09:22 autor:

STAWIAM na 99%, że panienka BYŁA ZAJĘTA SMARTFONEM, ogrom osób jest od tego UZALEŻNIONYCH nie zdając sobie nawet sprawy. Jest JEDNA ZASADA, jak prowadzisz auto, to CAŁA UWAGA na DROGĘ. Odrywając WZROK OD DROGI na 1 sekundę przy prędkości 75 km/h PRZEJEŻDŻASZ 21 metrów, wystarczy żeby potrącić pieszego, rowerzystę lub przejechać psa.
niedziela, 24.11.2019 08:42 autor: Alf von Benzina


Jak zawsze przy tego typu artykułach ludziska snują różne domysły i nie ma w tym nic nowego. Interesująco zaczyna się robić jak ktoś zaczyna się tłumaczyć bo (jak mawia stare przysłowie) tylko winny się tłumaczy. Więc takie zachowanie pobudza jeszcze bardziej domysły czytających.... Szanowny "geniuszu" - nie wiesz co się stało więc nie oceniaj ! Skoro dziewczyna pisze, że nie miała telefonu, to pewnie miała laptopa na kolanach i oglądając film pisała od czasu do czasu jakiś komentarz na "dobie"... ;-) Pozdrawiam dociekliwych

poniedziałek, 25.11.2019 08:24:57 autor: obserwator

więc jak do tego doszło?
niedziela, 24.11.2019 14:55 autor:

Ona pewnie pijana była zawsze piję na potęgę
niedziela, 24.11.2019 11:08 autor: Kasia

Szkoda Opla...
niedziela, 24.11.2019 10:58 autor: Czesio

Dobrze że przywalila w drzewo a nie w dzieci !!! Trzeba sprzedać telefon i kupić sobie mózg !!
niedziela, 24.11.2019 09:13 autor: Borewicz

Oczywiste telefon w ręce i rozmowa a wtedy wyskoczy na drogę np. sarna i doopa blada dzwon drzewo