komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 24 lipca 2021

Kingi, Krystyny

Kłodzko: hala sportowa po remoncie [Foto]

piątek, 6.9.2019 09:35 , komentarze: 7 , odsłony: 3192
kategorie artykułu:

Przypomnijmy, w 2015 r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłodzku wymieniono parkiet, wyremontowano dach. Koszt tej modernizacji wyniósł 600 tys. zł. Bez wątpienia, hala sportowa wymagała remontu. Wówczas zrobiono najpilniejsze rzeczy. Teraz – podczas wakacji – przeprowadzono kolejne prace. Obecnie mamy kompleksowo wyremontowaną halę sportową!

Remont wentylacji (od dawna nie nadawała się do użytku), antresoli, holu wraz z wymianą instalacji elektrycznej, malowanie, kompleksowa modernizacja wszystkich szatni i łazienek, odnowienie korytarzy, przystosowanie i remont sali konferencyjnej – to prace, które w ostatnim czasie zostały przeprowadzone w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłodzku. Koszt inwestycji to około 300 tys. zł.

– Remont szatni i łazienek z pewnością docenią osoby korzystające z hali – mówi burmistrz Kłodzka Michał Piszko. – Zresztą cały obiekt, można to śmiało stwierdzić, przystaje obecnych czasów. To nie jedyne pozytywne zmiany w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Wcześniej zadbano o część biurową i hotelową ośrodka. Zamontowano nowe, zautomatyzowane bramy, częściowo naprawiono ogrodzenie, na terenie ośrodka pojawił się też wysokiej jakości monitoring. Zmodernizowano również kotłownię. Zadbano też o warsztaty, dzięki którym większą część prac można wykonać we własnym zakresie. Przeprowadzono renowację boisk trawiastych – łącznie 25 tysięcy metrów kwadratowych

Jest już gotowy projekt modernizacji płyty głównego boiska sztucznego – dodaje Bogdan Bachmatiuk, koordynator ds. technicznych i sportowych ZAMG. – Jedno po drugim realizujemy przyjęte założenia. W najbliższym czasie chcemy zwiększyć naszą bazę noclegową, chcemy stworzyć jeszcze ciekawszą ofertę skierowaną bezpośrednio do drużyn, które w ramach obozów treningowych mogłyby korzystać z naszej bazy.

Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kłodzku zarządza Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o. Spółka kieruje także Krytą Pływalnią, Twierdzą Kłodzko i jest operatorem Podziemnej Trasy Turystycznej. Pozwala to na przygotowanie ciekawej oferty dla sportowców. Mają oni dostęp zarówno do obiektów sportowych, jak i atrakcji turystycznych.

 

Wasze komentarze

Syf to Ty masz w głowie.
niedziela, 08.09.2019 21:40 autor: Gienek.
za mala ale jest to OK oby byla za darmo...
niedziela, 08.09.2019 18:56 autor: darek
Ta hala to wstyd dla całego Kłodzka. Już nawet w...
sobota, 07.09.2019 00:06 autor: ploc
Dokładnie jak dla Kłodzka jest za mała i z beznadziejna konstrukcja :(

sobota, 07.09.2019 11:43:14 autor: mer

ale brzuchol
piątek, 06.09.2019 14:25 autor:
czwartek, 22.7.2021 11:38