Wakacje w gminie Bystrzyca Kłodzka pełne atrakcji

czwartek, 8.8.2019 12:52 6728 4

Tak jak  zapowiadano – załoga Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w sierpniowe dni jest w plenerze. Zgodnie z wcześniej opracowanym harmonogramem, odwiedza poszczególne sołectwa i na tamtejszych placach rekreacyjnych organizuje festyny kulturalno-rekreacyjne.

Choć imprezy są adresowane do dzieci i młodzieży, nie brakuje na nich i starszych osób, które chętnie włączają się w zabawy, konkursy, w ogóle – swawole. Okazuje się, że tych kilka godzi spędzonych razem wszystkich bardziej integruje i rozwesela. I jest tak fajnie, że nawet dochodzi do… potyczek o to, kto ma wodzić rej podczas tych festynów. A o tę wspaniałą atmosferę także chodzi w tym przedsięwzięciu.

Prezentujemy kilka migawek z Długopola Dolnego i Ponikwy oraz dalszą trasę spotkań w plenerze.

źródło: www.bystrzycaklodzka.pl
Foto: Marcin Gomułka

Przeczytaj komentarze (4)

Komentarze (4)

środa, 14.08.2019 11:40
Dlaczego w Bystrzycy nie ma ścieżek rowerowych jak w innych miastach w naszej kotlinie?? Park to masakra O basenie można zapomnieć, od dwóch lat nie ma O krytym basenie w naszym mieście można tylko sobie pomarzyć. Stronie ma już nawet tężnie solankową, piękny zalew , kryty basen, wyciągi narciarskie... Ale za to nasza burmistrz i radni mają najwyższe możliwe dla tych stanowisk wynagrodzenia. Skandal!!!
niedziela, 11.08.2019 21:20
Jaki włodarz takie rozrywki gmina położona w cudownym miejscu tylko...
Wyborcy sobota, 10.08.2019 01:46
Cyrk pani Burmistrz nie dawno Po obecnie PiS jak łatwo...
czwartek, 08.08.2019 15:43
Największą atrakcją dla dzieci byłoby otwarcie basenu. Ale niestety władze miasta...