Kolejne zmagania pływackie zakończone sukcesem HS Team Kłodzko! [FOTO]

wtorek, 25.2.2020 15:53 4760 1

22 lutego 2020 r. podopieczni trenera Henryka Szydłowskiego: Amelia Bidowaniec (uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku) i Maksymilian Baranowski (uczeń V klasy Zespołu Szkół Społecznych w Kłodzku) reprezentując HS TEAM Kłodzko rewelacyjnie zaprezentowali się na XXIII Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin w Cieszynie. W 8 startach zdobyli razem 3 medale (2 złote i 1 srebrny) oraz znacznie poprawili swoje dotychczasowe rekordy życiowe!

Uzyskane wyniki:

Maksymilian Baranowski (rocznik 2009) zajął:

1 miejsce – 100m stylem dowolnym – czas 1:14.88
1 miejsce – 50m stylem motylkowym – czas 37.48
4 miejsce – 100m stylem grzbietowym – czas 1:29.99
5 miejsce – 50m stylem dowolnym – czas 35.21

W klasyfikacji generalnej wg punktacji FINA za 2 najlepsze starty Maksymilian zajął 1 miejsce na 25 zawodników 11-letnich i młodszych uzyskując 415 pkt.

Amelia Bidowaniec (rocznik 2009) zajęła:

2 miejsce – 100m stylem klasycznym – czas 1:40.55
4 miejsce – 50m stylem klasycznym – czas 47.85
6 miejsce – 100m stylem dowolnym – czas 1:22.79
9 miejsce – 50m stylem motylkowym – czas 44.31

W klasyfikacji generalnej wg punktacji FINA za 2 najlepsze starty Amelia zajęła 9 miejsce na 30 zawodniczek 11-letnich i młodszych uzyskując 470 pkt. W zawodach udział wzięło 265 zawodników z 39 klubów pływackich Polski, Czech i Słowacji, którzy rywalizowali w 4 grupach wiekowych.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów!