Kobietovnia w Polanicy-Zdroju [Foto]

sobota, 9.3.2019 20:57 5391 1

Już po raz piąty w Polanicy-Zdroju z okazji Dnia Kobiet zorganizowane zostało wydarzenie pn. Kobietovnia. Tegoroczna edycja, w ramach której przygotowany został blok warsztatów rozwojowych prowadzonych przez niezwykłe kobiety odbył się pod  hasłem "Kobiece ścieżki".

Wydarzenie zorganizowane zostało w sobotę, 9 marca w polanickim Teatrze Zdrojowym, a rozpoczęło się od warsztatów makijażu i stylizacji, które poprowadziła, Anna Podgórska. Tuż po niej o auto-fotografii opowiedziała, Marlena Solska. Kolejnym punktem programu były warsztaty pn. „Pięć PIN-kodów do szczęśliwych relacji” prowadzone przez trenerkę rozwoju osobistego i motywatorkęNatalię Jefimową.  

W programie wydarzenia znalazły się także spotkania z himalaistką, Joanną Piotrowicz oraz z dermatolożką, dr Anetą Drozdowską.  Nie zabrakło również warsztatów artystycznych, które poprowadziła, Marta Sidorowska a także warsztatów rozwojowych pn. „W drodze do siebie” oraz „Bogini życia”, które prowadziły kolejno Beata Lech oraz Ludwika Hołub-Koziołek. 

Warsztaty pn. Dieta- cóż to naprawdę znaczy? Ajurwedyjskie spojrzenie na odwieczny kobiecy problem”, poprowadziła Luiza Jałowiecka, a wydarzenie zwieńczyło spotkanie z kobiecą poezją pn. „Szeptanie duszy”.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych z okazji Dnia Kobiet przez Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju. Już jutro zapraszamy na Salon Poezji w Polanicy-Zdroju  - "Anna Seniuk czyta Zbigniewa Herberta". 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

niedziela, 10.03.2019 23:48
Ta Ludwika chyba uczyła jak pomiatac ludźmi :)