komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 5 grudnia 2020

Sabiny, Krystyny

Kłodzko: kolejny protest przeciwko planowanemu przebiegowi drogi S8. Będą utrudnienia w ruchu

piątek, 13.11.2020 12:33 , komentarze: 17 , odsłony: 9860
kategorie artykułu:

13 listopada o godz. 15.00 w Kłodzku zorganizowany zostanie kolejny protest przeciwko planowanemu przebiegowi drogi S8. Tym razem będzie on miał formę zmotoryzowaną, w związku z czym należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Protestujący zapowiadają przejazd z maksymalną prędkością 20 km/h. 

- Ze względu na obecną sytuację zdecydowaliśmy się na protest samochodowy, który jest najbardziej bezpieczny. Chcemy po raz kolejny wyrazić swoje niezadowolenie. Po rozmowach z GDDKiA dalej nie uzyskaliśmy satysfakcjonującego rozwiązania, czyli zmiany wariantu A2 na A4. Przedstawiliśmy swoje argumenty sensownie i rzeczowo, ale zostały one wzięte pod uwagę w bardzo małym stopniu i Generalna Dyrekcja dalej upiera się przy swoich założeniach - mówi Przemysław Czerniawski, przedstawiciel Komitetu Mieszkańców Gminy Kłodzko Przeciwko Wariantowi A2. - Nie będzie to jedyny protest, bo nam nie pozostało już nic innego niż tylko protestować. Liczymy, że ktoś weźmie pod uwagę nasz głos. Jestem rozczarowany tym wszystkim i uważam, że przez ostatnie pół roku biliśmy głową w ścianę. 

Protestujący wyruszą o godz. 15.00 z Orlenu w Boguszynie i drogą krajową nr 8 przejadą obok galerii w kierunku obwodnicy Kłodzka (węzeł Lisia), w kierunku Żelazna i dalej drogą krajową nr 46 w kierunku Kłodzka, łącznikiem obwodnicy przez poligon w kierunku Jaszkówki i dalej do Kłodzka i przez ul. Lutycką, Warty wrócą na Boguszyn. 

 

Wasze komentarze

Barany
sobota, 14.11.2020 18:08 autor:
Zablokować drogę nr 8 w Bardzie już dziś, niech jeżdżą...
sobota, 14.11.2020 14:26 autor: Mieszkaniec powiatu
Po pierwsze jeśli już musicie to idźcie protestować pod dyrekcje...
piątek, 13.11.2020 16:10 autor: zatroskany kierowca
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK