Kłodzko: I INTER-FACE KULTURALNY ARH+

piątek, 24.9.2021 09:50 420 0

6 LISTOPADA, GODZ. 18.00
I INTER-FACE KULTURALNY ARH+ w ramach XIV ZADUSZEK WOKALNYCH
koncert Natalii Niemen i Michała Zatora
miejsce: sala widowiskowa bilety: 39 w przedsprzedaży, 49 w dniu koncertu do kupienia w kasie KOK i na www.biletyna.pl


Pierwszy Inter-Face Kulturalny- ARh+ autorski projekt Agaty Bilińskiej i Roho Konara odbędzie się 6 listopada 2021 roku w ramach XIV Zaduszek Wokalnych.Jego głównym założeniem jest umożliwienie spotkania i prezentacji kłodzkiej publiczności znanych postaci ze świata sztuki, którzy łączą w swojej osobie rozmaite dziedziny artyzmu: muzyków, literatów, aktorów, dziennikarzy, równolegle prezentujących swój kunszt na innych płaszczyznach artystycznych.

Zaproszenie na pierwsze tego typu spotkanie przyjęła zjawiskowa wokalistka, kompozytorka, altowiolinistka i malarka - Natalia Niemen. Wydarzenie będzie miało charakter multi artystyczny albowiem w ramach imprezy będziemy mogli:- wysłuchać koncertu Natalii Niemen (vokal, altówka) i Michała Zatora (harfa celtycka, vocal) w programie z improwizacjami poezji Szymona Babuchowskiego i nie tylko- obejrzeć zwiastun wystawy prac malarstwa i rysunku Natalii Niemen,- wziąć udział w spotkaniu z artystką połączonego z promocją książki "Niebo będzie później" czyli wywiad rzeka z Natalią Niemen, którą przeprowadził z wokalistką Szymon Babuchowski - autor prezentowanych w koncercie wierszy.

Natalia Niemen – altowiolistka, wokalistka, plastyczka, autorka muzyki i tekstów. Z muzyka obcuje od urodzenia, głównie za sprawa ojca – Czesława Niemena. Absolwentka warszawskiej szkoły muzycznej II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie altówki. Pierwsze kroki jako wokalistka stawiała w warszawskim zespole „Woman”.

Michał Zator – harfista, jeden z niewielu muzyków, który wykonuje na harfie autorski repertuar, akompaniując sobie do śpiewu. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)