komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 12 czerwca 2021

Janiny, Onufrego

Już dzisiaj spotkanie „Senior Online”

poniedziałek, 12.4.2021 09:39 , komentarze: 0 , odsłony: 177
kategorie artykułu:

Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Funkcjonariusze z kłodzkiej komendy zapraszają na spotkanie dzisiaj o godz. 9.00 .

Spotkanie w sieci na żywo z seniorami prowadzić będą policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Celem działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, taki jak oszustwa, kradzieże  rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w  takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają pakiet informacji, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania  odpowiedzą policjanci.

Serdecznie zapraszamy na  spotkanie z policjantami, które odbędzie się dzisiaj o godzinie 9.00  w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Podajemy link  na serwisie YOUTUBE  Komendy Powiatowej Poliji w Kłodzku https://www.youtube.com/watch?v=19B7Awjnlos

 

 

Wasze komentarze

środa, 2.6.2021 08:16