Jest po 23:00 zatem... Nowy utwór ekipy z „miasta sexu i biznesu”, czyli Kudowy-Zdroju. Szpecu i Nielegalny Towar! [FILM]

niedziela, 2.6.2024 00:04 3310 0

Jeśli myślą Państwo, że to jakiś margines kultury popularnej, to przypomnimy koncert Szpeca i Nielegalnego Towaru z Kudowy-Zdroju w lipcu ubiegłego roku w Kłodzku, przed koncertem niejakiego Kubańczyka. Setki nastolatków znały ich teksty! Skąd? Teraz, w Dzień Dziecka, skład ten wypuścił nowego singla, choć nie jest to piosenka dla dzieci... Jak Wam się podoba? TYLKO DLA DOROSŁYCH.

 „Nieformalna ekipa undergroundowych raperów wywodzących się z miasta sexu i biznesu – Kudowy-Zdroju. Klasyczna na***dalanka dla wariatów” – tak się przedstawiają w mediach społecznościowych. Widzieliśmy ich tylko dwa razy: na New Hip Hop Road Festiva7 w Nowej Rudzie i właśnie przed Kubańczykiem w Kłodzku [z obu tych imprez pokazujemy zdjęcia w galerii].

Pisaliśmy wówczas: Występ wielkiej gwiazdy, „polskiej osobowości internetowej” – tak Kubańczyka określa Wikipedia, był okazją, by na tak dużej scenie mogli wystąpić nasi lokalni bohaterowie. Skład Nielegalny Towar z Kudowy-Zdroju to nie są grzeczni chłopcy, którzy opowiadają o motylkach czy romantycznej miłości. I nic się nie zmieniło w temacie motylków... Tytuł zobowiązuje: „Bad Boy” [kot].

Dodaj komentarz

Komentarze (0)