Jakie nowości w Vital & SPA Resort Szarotka? Odkryj Tajemnice Orientu!

niedziela, 11.2.2024 19:29 1962

Vital & SPA Resort Szarotka to niezwykłe miejsce, które nie tylko oferuje wspaniałe pakiety pobytowe, ale także zapewnia niezapomniane doznania w strefie pielęgnacji urody i zdrowia. Teraz, z jeszcze większą przyjemnością, prezentujemy  najnowsze dodatki do i tak bogatej gamy zabiegów Szarotki, które zapewnią Państwu prawdziwie egzotyczną podróż w głąb orientalnych tajemnic.

 

Nowości: Egzotyczne Masaże Tajemniczego Orientu

Dzięki Puspit, która przyleciała prosto z Bali, nasza oferta została wzbogacona o niezwykłe masaże inspirowane tajemniczymi technikami orientalnymi. Zapraszamy do odkrycia tych wyjątkowych doświadczeń, dzięki którym przeniesiemy się w krainę relaksu i odprężenia.

Tajski Masaż Klasyczny

Klasyczny masaż tajski to nie tylko harmonizacja ciała i umysłu, ale również głęboka relaksacja dzięki zastosowaniu technik masażu, akupresury i rozciągania mięśni. Ten zabieg doskonale poprawia elastyczność, redukuje napięcie mięśniowe oraz stymuluje przepływ energii, przynosząc uczucie głębokiego odprężenia i wewnętrznej równowagi. Czas: 50  i 80 minut. 

 

Balijski Masaż Gorącymi Olejami

Masaż balijski to podróż na wybrzeża Bali, gdzie gorące oleje i relaksujące aromaty przeniosą Cię w stan niezwykłego odprężenia i wewnętrznej harmonii. Dzięki połączeniu głębokich technik masażu z tradycyjnymi rytuałami, ten zabieg przywraca równowagę ciała i umysłu, pozostawiając  w stanie błogiego relaksu.  Czas: 50  i 80 minut.   

Masaż Lomi Lomi

Odkryj tajemnicę masażu Lomi Lomi, który przeniesie Cię na hawajską wyspę relaksu, otulając falami spokoju i harmonii ducha. Głębokie techniki masażu w połączeniu z atmosferą rajskiej plaży sprawią, że poczujesz się odprężony i oczyszczony, przywracając równowagę ciała i ducha. Czas: 50  i 80 minut.   

Masaż Szwedzki

Klasyczna metoda relaksacyjna, masaż szwedzki, skupia się na głębokim rozluźnianiu mięśni poprzez różnorodne techniki masażu. Redukuje napięcie mięśniowe, poprawia krążenie krwi i przynosi uczucie całkowitego odprężenia zarówno ciała, jak i umysłu. Czas: 50 minut.   

Japoński Masaż Shiatsu

Japoński masaż Shiatsu to starożytne podejście do terapii manualnej, które koncentruje się na wyważeniu przepływu energii życiowej w ciele. Poprzez precyzyjne uciski i manipulacje punktów akupresurowych, Shiatsu pomaga w redukcji napięcia mięśniowego, poprawia krążenie krwi i przywraca harmonię energetyczną, pozostawiając uczucie całkowitego odprężenia i równowagi. Czas: 50 minut. 

Więcej informacji KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy do rezerwacji MASAŻY TAJEMNICZEGO ORIENTU pod nr: 74 869 71 00 wew.3

Poczuj egzotykę i odprężenie już dziś w Vital & SPA Resort Szarotka!