Jakie miejsca z ziemi kłodzkiej promują w nowym spocie Dolny Śląsk? Są takie cztery: Jaskinia Niedźwiedzia i... [FILM]

czwartek, 14.3.2024 11:54 2479 0

Najwięcej zabytków w Polsce, niesamowite zamki i pałace, malownicze uzdrowiska, góry, szlaki rowerowe i piesze, piękno parków narodowych oraz rezerwatów, stawy, doliny rzek, klimatyczne miasta i szeroka oferta kulturalna, a to wszystko w jednym miejscu, na Dolnym Śląsku. Po 12 latach powstał nowy spot promujący Dolny Śląsk.

Ekipa przemierzyła 2000 kilometrów na terenie Dolnego Śląska, by pokazać niesamowity charakter regionu i takież miejsca. – Wydawało mi się, że po tylu latach znam je od podszewki, jednak ten film pozwolił mi spojrzeć na większość ze znanych mi miejsc z nowej perspektywy – zachęca do jego obejrzenia marszałek Cezary Przybylski. Spot powstał w pięciu językach i kilku wersjach. 

Spot będzie można zobaczyć w telewizjach ogólnopolskich i regionalnych, w Internecie i social mediach, w komunikacji miejskiej w największych miastach Polski, w regionalnych kolejach w całym kraju, a także w samolotach. A my odkryjemy przed Wami, że są tam: Jaskinia Niedźwiedzia, Szczeliniec Wielki, Zdrój Wojciech i Muzeum Papiernictwa [na promocji był jego dyrektor]. Co jeszcze byście dołożyli z naszych stron? [kot]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)