Jaki skuter inwalidzki elektryczny wybrać?

czwartek, 1.2.2024 10:03 232

Skutery elektryczne inwalidzkie to niezwykłe ułatwienie dla osób niepełnosprawnych. Pozwalają odzyskać samodzielność i sprawnie poruszać się nawet w miejskim terenie. Mobilność i łatwość obsługi to główne, ale nie jedyne zalety tych środków transportu. Kluczową rolę odgrywa także dofinansowanie PFRON, które umożliwia zakup skutera elektrycznego nawet rodzinom z niskim dochodem.

Składane skutery inwalidzkie - przydatne w podróży

Skutery inwalidzkie elektryczne to kompaktowe urządzenia umożliwiają łatwe przechowywanie, transport i użytkowanie. Nie tylko osoby niepełnosprawne skorzystają na takim rozwiązaniu. Ze skuterów inwalidzkich często korzystają także osoby starsze. Składane skutery inwalidzkie są idealne do korzystania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki temu każdy kierujący może odzyskać poczucie niezależności i samodzielności. Najbardziej popularne modele w tej kategorii to składane skutery inwalidzkie Vermeiren Venus 4 Sport. Bez żadnych problemów da się jeden z nich przewieźć w bagażniku auta, a po dotarciu na miejsce samodzielnie złożyć.

Podróżne skutery inwalidzkie - wyposażone z każdej strony

Skuter CERES SE zapewnia komfort i bezpieczeństwo na dłuższych i krótszych trasach. Jak wszystkie elektryczne skutery inwalidzkie, rozpędza się do maksymalnej prędkości 15 km/h. Skuter wyposażony jest także w koszyk z przodu, przesuwany fotel z szerokim oparciem oraz obracane siedzisko. Dzięki temu każda podróż przebiegnie bez zakłóceń, zakupy bez problemu zmieszczą się na skuter elektryczny, a zasięg 35 km pozwoli bezpiecznie wrócić do domu. Model ten dostępny jest w dwóch wersjach - nieco słabsza bateria rozpędza się do 10 km/h, zapewniając większą stabilność.

Skutery inwalidzkie - sklep pełen możliwości

Skutery inwalidzkie elektryczne w sklepie: www.prolifter.pl/skutery-elektryczne-inwalidzkie-c-10.html obejmują najlepsze pojazdy od marki Vermeiren.

Każdy z nich objęty jest dofinansowaniem PFRON, na które można składać wniosek już od 24 stycznia 2024 roku. Na skuter inwalidzki elektryczny możemy obecnie uzyskać do 7,5 tysiąca złotych z PFRON. Udział własny przy zakupie musi wynosić minimum 25% wartości wybranego skutera inwalidzkiego elektrycznego. Dzięki temu każda rodzina może zastąpić tradycyjne wózki inwalidzkie elektrycznym skuterem inwalidzkim, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zależnie od typu skuter może ułatwić codzienne funkcjonowanie, samodzielne podróże lub utrzymanie niezależności osób starszych. Dla osoby niepełnosprawnej odpowiedni model stanowi szansę na samodzielne radzenie sobie na co dzień.

Prolifter - Skutery elektryczne inwalidzkie

Adres firmy:
Mszczonowska 33/35 lok. 38, 96-100 Skierniewice

Telefony:
Rehabilitacja: +48 663 221 727
Windy, platformy: +48 729 888 698
Schodołazy: +48 697 301 691

NIP:
8361812775

REGON:
100760535

Strona WWW:
https://www.prolifter.pl/