komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Inwestycje w gminie Kłodzko

środa, 29.7.2020 09:14 , komentarze: 6 , odsłony: 2699
kategorie artykułu:

Wójt gminy Kłodzko, Zbigniew Tur wizytował dwie duże i ważne gminne inwestycje. Pierwsza z nich to modernizacja drogi w Krosnowicach, druga – przebudowa mostu w Ołdrzychowicach Kłodzkich.

Droga w Krosnowicach, o której mowa, biegnie koło „Podhalanki” i dalej w kierunku kościoła, szkoły i osiedla. Inwestycja - finał planowany jest na koniec sierpnia br. - usprawni komunikację w tej części miejscowości i poprawi bezpieczeństwo użytkowników – pieszych i zmotoryzowanych.

Z kolei generalny remont mostu przy ul. Kolejowej w Ołdrzychowicach Kł. rozpoczął się w tym miesiącu i potrwa do listopada br. To również jest istotne zadanie przede wszystkim z uwagi na bezpieczeństwo korzystających z obiektu.

Podczas tej gospodarskiej wizyty wójt Zbigniew Tur nie tylko zapoznał się z postępem prac, ale również przekazał wykonawcom uwagi zgłaszane przez mieszkańców, którzy w czasie trwania robót borykają się z wieloma niedogodnościami. Uczulał, aby w miarę możliwości robić wszystko, by te utrudnienia były jak najmniejsze.

Gmina Kłodzko

 

Wasze komentarze

W Polsce nauka i dyplomy nic nie dają jak się...
czwartek, 30.07.2020 07:57 autor:
A zona i córcia Tura gdzie mają ciepłe posadki?
środa, 29.07.2020 15:21 autor:
poniedziałek, 10.8.2020 15:15
5
ELMECIK
ELMECIK
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele