INTERWENCJA. Naszej Czytelniczce leje się na głowę woda. I tak od tygodni. Co na to właściciel lokalu? Umywa ręce! [FILM]

wtorek, 26.9.2023 07:55 2093 0

Pani Ania prowadzi sklep z odzieżą na urokliwej uliczce Słodowej w Lądku-Zdroju, tuż przy przepięknym lądeckim rynku. Nie jest to łatwy kawałek chleba, a jeszcze od kilku tygodni ma dodatkowe „atrakcje”... Z sufitu leje się woda! Najpierw w pomieszczeniu gospodarczym, teraz też w części, którą odwiedzają klienci. Zobaczcie film, który zrobiła:

Zwykle nie zajmujemy się takimi sprawami. Jest najemca, jest właściciel lokalu, jest wiążąca ich umowa. Tym razem jednak właściciel budynku – Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bystrzycy Kłodzkiej – od tygodni umywa ręce! Odpowiedź, którą słyszy od wielu dni pani Ania jest taka: – Nie wiemy, dlaczego cieknie. Jak się dowiemy, to powiemy, co dalej.

Dni mijają, a woda cieknie... Próbowaliśmy zatem sami ustalić, czego Spółdzielni Mieszkaniowej w Bystrzycy Kłodzkiej brakuje, by zacząć działać. Usłyszeliśmy tylko: – Szefa nie ma, będzie jutro... Jutro to będzie futro, dosłownie. Zalane wraz z innym towarem w sklepie. Ponoć w środę, ale to nieoficjalne informacje, zjawi się ktoś ze specjalistycznym sprzętem, by ustalić przyczynę awarii. Byleby nie był to różdżkarz. [kot]

PS Zdjęcia celowo mocno skontrastowaliśmy, żeby lepiej było widać problem. Obejrzyjcie całą galerię. BĘDZIEMY AKTUALIZOWAĆ.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)