komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 27 maja 2019

Augustyna, Juliana

III Turniej Kobiet Gry w Kręgle [Foto]

piątek, 29.3.2019 16:02 , komentarze: 4 , odsłony: 2786
kategorie artykułu:

Rekordowa liczba uczestniczek wzięła udział w III Turnieju Kobiet Gry w Kręgle zorganizowanym  przez Lions Club „Duszniki Zdrój”.

 

 

Zawodniczki przyjechały z różnych miejscowości Ziemi Kłodzkiej, reprezentując swoje miejsca pracy, środowiska a także rodziny. W zawodach udział wzięło 15  sześcioosobowych drużyn, które reprezentowały: ZEM sp. z o.o. Duszniki-Zdrój ( 4 drużyny), LC Duszniki-Zdrój ( 2 drużyny), Muzeum Papiernictwa w Dusznikach - Zdroju,  Miejski Zespół Szkół w Dusznikach -Zdroju, Urząd Miasta Duszniki-Zdrój, Dusznicki Zakład Komunalny Sp. z o.o w Dusznikach – Zdroju, Ars Medica Szczytna, Urząd Miasta i Gminy Szczytna, Starostwo Powiatowe w Kłodzku ( 2 drużyny), VERIZON CONNECT POLAND Sp. z o.o. Kłodzko. Każda z drużyn zadbała o wizerunek i wspaniałe kostiumy. Przyjechały „Króliczki 50+”, „Żyrafki”, „MyszStrzynie Oświaty” „Diaboliny”, „Kowbojki”, „Maleńczuki” , co świadczy o poczuciu humoru, kreatywności, pomysłowości i chęci do zabawy.  

Turniej pokazał, że jest to impreza mające już swoje miejsce w kalendarzu atrakcji organizowanych dla pań i z myślą o kobietach. W tym roku tradycyjnie świętowaliśmy Dzień Kobiet  i 30. lecie lionizmu w Polsce. Kierując się naszym mottem ”WE SERVE”  i zasadą, że „jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc”, celem organizacji turnieju było pozyskanie środków na wsparcie rehabilitacji 4-letniej Tosi, dziewczynki z Kudowy-Zdroju, która urodziła się z bardzo dużą wadą słuchu.

Rywalizację poprzedził mini koncert Jeremiego Łukanusa – stypendysty Lions Club „Duszniki Zdrój”. Atmosfera w czasie zawodów przypominała mecze reprezentacji narodowych, kibicowano  wszystkim zawodniczkom. Ogromne emocje, rywalizacja ale przede wszystkim wspaniała zabawa. Sędziowie czuwali nad przebiegiem zawodów  i podliczeniem punktów. Największą liczbę punktów zdobyła drużyna VERIZON CONNECT POLAND Sp. z o.o. Kłodzko i zajęła I miejsce( 511 punktów ). Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju – II miejsce ( 478 punktów) a III miejsce – Miejski Zespół Szkół w Dusznikach Zdroju ( 457 punktów). Wyróżniono drużyny za pomysłowość, kreatywność i poczucie humoru - Ars Medica Szczytna – Króliczki 50+, Starostwo Powiatowe w Kłodzku -  „MyszStrzynie Oświaty”, Starostwo Powiatowe w Kłodzku -  „Żyrafki” i Dusznicki Zakład Komunalny Sp. z o.o w Dusznikach – Zdroju  -  „Diaboliny”. Wyróżnienie otrzymały także najsłabsza drużyna i najsłabsza zawodniczka. Wręczono nagrody oraz pamiątkowe dyplomy i statuetki. Wszystkie uczestniczki otrzymały drobne upominki.

Lions Club Duszniki-Zdrój bardzo serdecznie dziękuje wszystkim paniom, które zechciały uczestniczyć w tym  turnieju, za tak liczny udział i świetną  zabawę. Duże podziękowania również dla sponsorów, w szczególności dla prezesa Andrzeja Banaszewskiego - ZEM sp. z o. o., Iwony Rychlik - Ars Medica Szczytna s.c., Grażyny i Jerzego Kleszczyńskich, Wellness & SPA Werona, Leclerc oraz wszystkim pozostałym. Składamy je również wszystkim osobom, które pomogły nam zorganizować i przeprowadzić turniej, a w szczególności dla Edyty Kędzi-Huber (LC), Wioletty Onyszczuk (LC) oraz specjalne podziękowania dla Krzysztofa Mikruta - za nadzór sędziowski, Jerzego Kleszczyńskiego, Krzysztofa Onyszczuka i Pawła Ziółkowskiego za rzetelne sędziowanie. Serdecznie dziękujemy Benedyktowi Basiukowi – Foto-Basiuk Zakład Fotograficzny w Dusznikach-Zdroju za wspaniałe fotografie, które z narażeniem własnego „bezpieczeństwa” wykonał. Ogromne emocje, rywalizacja ale jednocześnie wspaniała zabawa daje powody uznać, że zobaczymy się za rok - zaznaczają organizatorzy. 

Lions Club Duszniki Zdrój już teraz zachęca do udziału w kolejnym turnieju oraz innych organizowanych przez Klub imprezach.

 

 

Wasze komentarze

Moje żyrafki ;*
poniedziałek, 01.04.2019 20:47 autor: B
Brawo dziewczyny! Tak trzymać :)
piątek, 29.03.2019 18:04 autor:

sobota, 25.5.2019 00:00
czwartek, 23.5.2019 12:03
niedziela, 19.5.2019 22:56
1
niedziela, 19.5.2019 12:19
poniedziałek, 13.5.2019 12:13
piątek, 10.5.2019 16:54
Praca na GoWork
Praca na GoWork
ELMECIK
ELMECIK
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele