III Kudowski Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą"

wtorek, 11.1.2022 16:54 163 0

Już po raz trzeci, w naszym pięknym mieście Kudowie-Zdroju, odbędzie się Kudowski Bieg na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Policz się z cukrzycą”.


Całkowity dochód – Wasza opłata startowa (minimum 20 zł), jako wrzutka do puszki WOŚP, zostanie przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży w Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą.
Bardzo nas cieszy fakt, że takie wspaniałe wydarzenie wpisało się w życie kulturalne naszego Miasta.
Liczy się Cel i dobra zabawa, więc zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, którzy niedzielę 30 stycznia 2022 r. chcą spędzić aktywnie do Parku Zdrojowego.
Dystans do pokonania, to trasa 1,5km. Można pokonać dowolnym sposobem: biegnąc, spacerując lub po prostu idąc – liczy się CEL!!!
Trasa biegnie Aleją Główną Parku Zdrojowego i wokół stawu.
Spotykamy się o godzinie 11.55 (Biuro Zawodów czynne od 10.00 do 11.45 – odbiór numerów startowych), by punktualnie o 12.00 wystartować ( start falowy – zawodnicy będą wypuszczani na trasę co 10 sekund). Na mecie na uczestników, którzy pokonali wyznaczony dystans czekać będą piękne pamiątkowe Medale
Patronat nad III Kudowskim Biegiem „Policz się z Cukrzycą” objęła Pani Burmistrz Kudowy-Zdroju – Pani Aneta Potoczna wraz z Kudowskim Centrum Kultury i SportuUWAGA!!!
Zapisy zaczynamy 15 grudnia 2021r. tj. niedziela o godz. 12.00 poprzez sms na nr tel: +48 663 659 729.
Zapisy będą trwać do 5 stycznia 2022r. Do godziny 22.00.
Decyduje kolejność zgłoszeń. Dla zainteresowanych informacje będą udostępniane na stronie wydarzenia. Jeżeli zostaną wolne pakiety lub ktoś nie odbierze w godzinach otwarcia biura zawodów w dniu biegu, będzie można się zapisać.COVID 19
Udział w biegu jest dobrowolny.
Najważniejsza zmiana w tym roku: Każdy Uczestnik pełnoletni , jak i niepełnoletni ( pod opieką Rodzica) powinien przynieść ze sobą wydrukowane już zgody na udział w Biegu oraz oświadczenia COVID 19 załączone do wydarzenia na FB. Nie będzie możliwości wypełnienia na miejscu zgody dla osób zapisanych. Jeżeli zostaną wolne miejsca lub numery startowe nie zostaną odebrane, to taki Uczestnik będzie miał taką możliwość
Bezpieczeństwo przede wszystkim!LICYTACJE!!
Podczas trwania naszego Wydarzenia, będą przeprowadzane Licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!
Serdecznie zapraszamy w imieniu Sztabu WOŚP Kudowa-Zdrój z panią Grażyną Bróż na czele oraz swoim.
Czekamy na Was 30 stycznia 2022r. Nie może Was zabraknąć!
Pozdrawiamy!
Więcej niż Drużyna Sportowa...KUDOWIANKA RUN

 

Oświadczenie
 https://drive.google.com/.../1tkDzz6afM8L0j9sce1r.../view...
Zgoda rodziców
https://drive.google.com/.../1-E7j4.../view...
Regulamin biegu
https://drive.google.com/.../198qkmlKC3D7dXTA6aUt.../view...

Dodaj komentarz

Komentarze (0)