komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 21 stycznia 2020

Agnieszki, Jarosława

I Kudowski Bieg WOŚP „ Policz się z cukrzycą”

czwartek, 5.12.2019 14:58 , komentarze: 0 , odsłony: 725
kategorie artykułu:

Po raz pierwszy w naszym pięknym mieście Kudowa-Zdrój odbędzie się I Kudowski Bieg na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Policz się z cukrzycą” .
Całkowity dochód – Wasza opłata startowa , jako wrzutka do puszki WOŚP, zostanie przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży w Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą.
Liczy się Cel i dobra zabawa, więc zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, którzy niedzielę 12 stycznia 2020 r. chcą spędzić aktywnie do Parku Zdrojowego.
Dwa dystanse trasy (1,5 km oraz 3 km) można pokonać dowolnym sposobem: biegnąc, spacerując lub po prostu idąc. Trasa biegnie Aleją Główną Parku Zdrojowego i wokół stawu.
Spotykamy się o godzinie 11.55 (Biuro Zawodów czynne od 10.00 do 11.45 – odbiór numerów startowych), by punktualnie o 12.00 wystartować. Na mecie na uczestników, którzy pokonali wyznaczony dystans czekać będą piękne pamiątkowe Medale :-)
Patronat nad Biegiem objęła Pani Burmistrz Kudowy-Zdroju wraz z Kudowskim Centrum Kultury i Sportu.

UWAGA!!!

Zapisy zaczynamy 10 grudnia 2019 r. O godz. 10.00 poprzez sms na nr tel: +48 663 659 729. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dla zainteresowanych informacje będą udostępniane na stronie wydarzenia. Jeżeli zostaną wolne pakiety lub ktoś nie odbierze w godzinach otwarcia biura zawodów w dniu biegu, będzie można się zapisać.

Czekamy na Was 12 stycznia 2020 r. Nie może Was zabraknąć!
Pozdrawiamy!
Więcej niż Drużyna Sportowa...KUDOWIANKA RUN :-)

źródło: I Kudowski Bieg WOŚP „ Policz się z cukrzycą”

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe