Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie - wyniki

środa, 17.11.2021 16:17 535 0

W dniach 13-14.11.2021r w obiektach Centrum Turystyczno - Sportowym w Nowej Rudzie Słupcu odbyły się: XI Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie, oraz I Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w łucznictwie. W zawodach wzięło udział 150 zawodniczek i zawodników z 26 klubów.

W ceremonii otwarcia udział wzięli:

Monika Wielichowska - Poseł na Sejm RP ,

Maciej Awiżeń - Starosta Kłodzki,

Małgorzata Jędrzejewska - Skrzypczyk - Wicestarostosta  Kłodzki,

Piotr Marchewka - Etatowy Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego,

Józef Baściuk - Prezes Polskiego Związku Łuczniczego,

Rafał Bolisęga v-ce Prezes KS Piast Nowa Ruda.

Poniżej przedstawiamy listę wyników:

Medaliści:          

Młodzik Chłopcy 

1 Charków Kajetan  KS Obuwnik Prudnik
2 Lisiecki Jan  LKS Mazowsze Teresin
3 Kulka-Sobkowicz Feliks  KS Płaszowianka Kraków          

Młodzik Dziewczęta

1 Kępa Kornelia  ULKS Grot Zabierzów
2 Gebauer Małgorzata  UKS Grot Ruda Śląsk
3 Vychuzhyna Tamara OSŁ Strzelec Legnica          

Zespół Młodzik Chłopcy

1 UKS Talent Wrocław I  Bosgaerd Jim-Ryan, Borek Kamil, Komórek Wiktor Strzelecki Ziemir
2 KS Płaszowianka Kraków  Kulka-Sobkowicz Feliks, Hajduk Jaku, Kołodziejczyk Leon,Synowiec Ada      
3 MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tar  Marszalik Nikodem, Jankosz Adrian , Kiełbasa Damian, Stankiewicz Mikołaj    

Zespół Młodzik Dziewczęta

1 ULKS Grot Zabierzów  Kępa Kornelia, Peszkowska Emilia, Czuber Wiktoria , Paczyńska Pola   
2 UKS Grot Ruda Śląska  Gebauer Małgorzata, Ratyńska Kinga, Ficek Agnieszka, Grudzień Karolin
3 ULKS Sokole Oko Zawadka, Kowalczyk Joanna, Kawończyk Milen, Boguń Karolin     

Mikst Młodzik

1 MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tar  Lekarczyk Aleksandra, Marszalik Nikodem
2 MGOKiS Dobczyce  Malinowska Blanka, Bobek Jan
3 KS Płaszowianka Kraków  Pająk Olga, Kulka-Sobkowicz Feliks

Młodzik Młodszy Dziewczęta

1 Bokuniewicz Anna  UKS Victoria Ścinawka Śr.
2 Bober Julia LKS Tempo Stolarzowice
3 Markefka Maria  LKS Tempo Stolarzowice

             

Młodzik Młodszy Chłopcy

1 Adamczyk Wiktor LUKS Orlik Goleszów
2 Grabek Filip  ŁUKS Jedlicze
3 Mróz Nikodem  MGOKiS Dobczyce

             

Zespół Młodzik Młodszy Dziewczęta

1 SŁ Granit Strzelin Rogowska Patrycja, Rabenda Amelia, Burzyńska Maja
2 UKS Victoria Ścinawka Śr.  Bokuniewicz Anna, Dziadosz Anna, Szewczyk Julia

             

Zespół Młodzik Młodszy Chłopcy
1 ULKS Sokole Oko Zawadka  Sordyl Wojciech, Fajfer Sylwester, Świętek Kami
2 UKS Victoria Ścinawka Śr.  Brzostowski Jarosłw, Tereszkiewicz Nataniel, Popiłka Patryk           

Mikst Młodzik Młodszy

1 ŁUKS Jedlicze  Grabek Filip, Warchoł Maja
2 UKS Victoria Ścinawka Śr.  Tereszkiewicz Nataniel, Bokuniewicz Anna
3 ULKS Sokole Oko Zawadka  Sordyl Wojciech, Świętek Urszula

      

Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy !!!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Fot.Organizator/Rafał Bolisęga v-ce Prezes KS Piast Nowa Ruda

Dodaj komentarz

Komentarze (0)