FunPark w Polanicy-Zdroju rozpoczął kolejny sezon letni!

poniedziałek, 4.7.2022 22:58 2816

Sezon urlopowy w pełni, ale wielu z nas nadal nie ma planów na wypoczynek. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie wyjechali ze swoimi pociechami na wakacje. 18 czerwca wznowił działalność  FunPark w Polanicy-Zdroju.

 

Przypominamy, że FunPark to gigantyczny plac zabaw z mnóstwem niesamowitych  atrakcji: potężne dmuchańce o różnej tematyce m.in. piraci i dżungla, tyrolka, rozbudowany wieżyczkowy plac zabaw oraz piaskownice i brodziki z łódeczkami dla mniejszych dzieci. Niestety, od tego roku nie będzie już quadów, ale w zamian oddano do dyspozycji gości 5 nowych atrakcji: 50-metrową zjeżdżalnię tubingową, piramidę wspinaczkową, poduchę Air Montain i dwa małe dmuchańce dla najmłodszych.

 

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców,  turystów i grupy zorganizowane. W naszym parku cała rodzina będzie mogła spędzić wspaniały czas na wspólnej zabawie- zachwalają bracia Rafał i Bartłomiej Wilczyńscy, właściciele FunParku. - Dzieci uwielbiają takie miejsca a FunPark to idealny sposób na atrakcyjne spędzenie czasu w ruchu i do tego na świeżym powietrzu. Posiadamy także zaplecze gastronomiczne. W tym roku zapraszamy wszystkich na pyszną pizzę według domowej receptury.

 

 FunPark czynny jest codziennie w godzinach 11-20, za wyjątkiem deszczowych dni. Jeśli pogoda jest niepewna i mają Państwo wątpliwości, czy jest otwarte wystarczy sprawdzić na fanpage’u - https://www.facebook.com/funkparkpolanica/ 

Bilet całodzienny za jedno dziecko to koszt 45 zł. Opiekunowie wchodzą za darmo. Na danym bilecie można wchodzić i wychodzić w obrębie danego dnia. W Parku można także organizować urodziny- wówczas solenizant ma darmowy wstęp, a pozostałe dzieci płacą 45 zł za osobę

Zapraszamy także na  stronę  internetową  - https://funpark-polanica.pl/