komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 26 lipca 2021

Anny, Miroslawy

FunPark & QuadPark rozpoczęły kolejny sezon letni!

czwartek, 15.7.2021 09:37 , odsłony: 2633
kategorie artykułu:

Sezon urlopowy w pełni, ale sporo z nas nadal nie ma planów na wypoczynek. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie wyjechali ze swoimi pociechami na wakacje. 26 czerwca wznowił działalność  FunPark w Polanicy-Zdroju.

Przypominamy, że FunPark to gigantyczny plac zabaw z mnóstwem niesamowitych  atrakcji: potężne dmuchańce o różnej tematyce m.in. piraci i dżungla, tyrolka, rozbudowany wieżyczkowy plac zabaw oraz piaskownice i brodziki z łódeczkami dla mniejszych dzieci. Od zeszłego roku działa tu także duży QuadPark z quadami Yamaha. Warto podkreślić, że właściciele kładą duży nacisk na bezpieczeństwo przejazdów quadami wyposażając uczestników w kaski ochronne i  kamizelki zabezpieczające "żółwiki". 

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców,  turystów i grupy zorganizowane. W naszym parku cała rodzina będzie mogła spędzić wspaniały czas na wspólnej zabawie- zachwalają bracia Rafał i Bartłomiej Wilczyńscy, właściciele FunParku. - Dzieci uwielbiają takie miejsca a FunPark to idealny sposób na atrakcyjne spędzenie czasu w ruchu i do tego na świeżym powietrzu.

Godziny otwarcia: 11 – 20 w tygodniu i weekendy.

Cennik:

W FunPark płacimy tylko za dzieciaczki- 45 zł/dziecko. Rodzice i opiekunowie wchodzą za darmo. Bilet Open (można na nim wchodzić i wychodzić).

QuadPark to jazdy na odświeżonym, powiększonym torze w cenie 25 zł za 10 minut szaleństwa na quadzie Yamaha o dwóch różnych mocach dostosowanych do wieku i umiejętności.

Więcej informacji na fanpage’u - https://www.facebook.com/funkparkpolanica/ lub stronie internetowej  - https://funpark-polanica.pl/